Шкільні ранці

Купівля ранця або рюкзака в школу зазвичай припадає на початок навчального року. Однак уже зараз можна починати підбирати для свого учня, адже цей шкільний аксесуар важливий як для створення певного іміджу дитини, так і для її зручності. Сьогодні дитячі портфелі представлені в продажу в широкому асортименті. Це дає можливість вибору відповідно до потреб і особистих переваг як дитини, так і її батьків.

Ранці для школи: основні вимоги до зовнішнього вигляду і функціоналу

Вибирати сумку для школи слід грамотно. Особливо коли це питання стосується першокласника. Адже саме на початковому етапі закладається інтерес до школи, а також основні показники здоров'я малюка.

Сучасні ранці для дітей в школу можуть мати різноманітне оформлення. Забарвлення, наявність відділень, що забезпечують високий функціонал, зручність і ширина лямок - все це визначає як ступінь зручності користування шкільним портфелем, так і безпеку для здоров'я малюка. І відправляючи його в перший клас, батьки повинні подбати про правильність вибору і про те, щоб і зовнішнє оформлення ранця першокласнику подобалося. Так він буде з великим задоволенням відправлятися на заняття.

Чим відрізняється ранець від рюкзака

Підростаючі хлопчик чи дівчинка мають потребу у грамотно підібраному портфелі. Підтримка правильної постави, каркасна основа, яка збереже рівною спину навіть при значній вазі портфеля - основні вимоги до нього. І тут слід визначитися, що ж буде краще: ранець або рюкзак?

Вибирати вид шкільного портфеля потрібно з урахуванням потреб зростаючої дитини. Ранець може вважатися кращим вибором для самих маленьких школярів. Тут враховуються такі його характеристики:

  • ранець забезпечує рівномірне навантаження на спину і плечі;
  • завдяки жорсткій спинці він підтримує правильну поставу, не дає згинатися спині, і результатом стає зручність його носіння і відсутність болю в плечах;
  • вибравши варіант з широкими лямками, можна бути впевненим, що вони не натруть плечі малюка;
  • достатня жорсткість всієї конструкції забезпечує механічну міцність ранця;
  • доступна вартість: купити ранець можна недорого при широкому асортименті пропонованих моделей.

Купівля відповідної моделі ранця може бути здійснена в інтернет магазині.Завдяки зручному і продуманому інтерфейсу можна вибрати відповідну модель, вивчивши її характеристики і при цьому не витративши часу на поїздку в магазин. А доставка замовлення по всій території України забезпечує додаткову зручність. Досвідчений консультант допоможе з вибором відповідного варіанту ранця з урахуванням зросту, віку дитини, а також його особистих переваг щодо розміру, кольору і наявності відділень всередині.

На що звернути увагу при виборі ранців

Оскільки процес вибору ранця для школи є досить відповідальним моментом, потрібно знання вимог до цього шкільного аксесуару і врахування побажань малюка. Адже першокласник хоче прийти в свій перший клас красивим, зі зручним і привабливим ранцем. Тому рекомендується при виборі орієнтуватися і на смаки своєї дитини.

Основні моменти, на які слід звернути увагу при виборі та купівлі ранця, - це його місткість, розмір, відповідність зросту дитини. Бажано ранець приміряти. І хоча практично у всіх моделях є можливість коригувати довжину лямок, краще зупинити свій вибір на такому портфелі, який буде мати досить широкі лямки. Вони будуть менше тиснути на плечі дитини, не натирати їх.

Додаткові відділення всередині допоможуть в більшому порядку розмістити шкільні приналежності. У молодшого школяра їх зазвичай досить багато: це і підручники, і зошити, пенал, олівці, ручки, пензлики, фарби ... Відділення всередині ранця дозволять все складати і тримати в порядку, знаючи, у якій речі яке місце. А вміння наводити порядок у власних речах - навичка, якій необхідно навчати малюка з самого дитинства.

Дно в шкільних портфелях виготовлено зі спеціального матеріалу TOPDURA, який не пропускає воду і має підвищену зносостійкість. У шкільних портфелях дно додатково посилено ніжками.

У шкільних портфелях вшитий магніт призначений для фіксації вільних кінців шлейок.

Вся продукція "TOPGAL" проходить ретельне щорічне тестування в Інституті тестування і сертифікація ITC р Злін (Чехія). Всі рюкзаки та ранці "TOPGAL" мають європейські сертифікати якості.