Рюкзаки та ранці для першокласників

Рюкзаки та ранці для першокласників - один з найважливіших шкільних аксесуарів, до вибору якого з трепетом підходять всі батьки. Адже саме від його якості залежить, чи буде дитині зручно носити в школу навчальне приладдя, з'являться у нього в майбутньому захворювання спини, і якою буде його успішність в цілому. На щастя, сьогодні у продажу представлені рюкзаки марки Topgal, які гарантують вашій дитині комфорт і здоров'я під час навчання. Вам потрібно тільки підібрати для свого малюка стильну і функціональну модель цього бренду. Розглянемо ж, як це зробити правильно.

Шкільні рюкзаки та ранці для першокласників Topgal - Важливий елемент екіпіровки школяра

Компанія Topgal спеціалізується на випуску якісних ранців для першокласників за прийнятною ціною. В асортименті цього виробника ви знайдете більше сотні моделей з цікавим сучасним дизайном для дівчаток і для хлопчиків. Всі вироби представленого бренду проходять обов'язкову сертифікацію перед випуском на ринок, вони відповідають найвищим вимогам за якістю. Більш того, лінійка рюкзаків Topgal для першокласників була перевірена провідними світовими педіатрами та рекомендована ними. Купуючи таку річ, ви можете бути впевнені, що забезпечуєте своїй дитині комфорт під час навчання, а також піклуєтеся про здоров'я її спини. З такою екіпіровкою ваш першокласник буде приносити тільки хороші оцінки.

 Чим відрізняється шкільний ранець від рюкзака

Ці вироби відрізняються один від одного за рядом характеристик. Так, ранці, на відміну від рюкзаків, мають щільний ортопедичний каркас (він забезпечує правильне формування постави у дитини), більш тверді стінки і денце. Це дозволяє дитині акуратно складати всередину шкільне приладдя, а також швидко його діставати. Крім того, ранці виготовляються з міцних матеріалів, що легко чистяться. Зважаючи на всі ці особливостей вони є найбільш зручними для учнів молодшої школи.

Що стосується дитячих рюкзаків,то вони позбавлені цих особливостей. Такі вироби мають м'які стінки і дно, у них може бути тільки ортопедична спинка. Для учнів початкової школи можливо підібрати як ранець, так і рюкзак. Для учнів старших класів рекомендується купувати рюкзаки.

Критерії вибору шкільного рюкзака і ранця для 1 класу

Батькам, які вибирають портфель для першокласника, необхідно звернути увагу на такі особливості аксесуара:

  • Наявність ортопедичної основи і широких регульованих лямок. Вони необхідні для профілактики сколіозу і кіфозу у дитини.
  • Великі зручні відділення. У хорошого ранця має бути одне або два великих відділення під підручники і зошити, спортивну форму,а також кілька дрібних: для їжі, пляшки з водою, різного шкільного приладдя.
  • Наявність світловідбивних елементів. Такі повинні покривати не менше 15% площі ранця. Це дозволить зробити школяра більш помітним для водіїв на дорозі.
  • Невелика вага. Рюкзак для школи в порожньому вигляді повинен мати масу не більше 1,2 кг.
  • Стильне оформлення. Воно дозволить вашій дівчинці або хлопчикові відчувати себе модним в школі.

Також перед покупкою шкільного рюкзака важливо переконатися в його відповідності сучасним стандартам якості, відсутності в складі матеріалів, з яких вони зроблені, токсичних речовин. Щоб бути впевненим у своєму виборі, запитайте у продавця сертифікат відповідності на обрану модель. У нашому магазині його обов'язково вам нададуть.

Рюкзаки та ранці для першокласників в інтернет-магазині Topgal

В інтернет-магазинів ви зможете вже сьогодні купити якісні рюкзаки від Topgal недорого. Ми допоможемо вам підібрати підходящу модель, надамо повну інформацію про наш товар, знижки, що діють в магазині та спеціальні ціни. Купити вподобаний ранець у нас ви зможете з доставкою в будь-яке місто України. Наш інтернет-магазин співпрацює з усіма найбільшими кур'єрськими службами, вам потрібно тільки вибрати найбільш зручну для вас. Ми гарантуємо якість всіх товарів, представлених в нашому асортименті. У разі, якщо за якимись параметрами рюкзак вам не підійде, ви зможете його повернути або обміняти протягом 14 днів. Ми будемо раді допомогти вам підготувати дитину до школи. Вдалих покупок!

 

Оптимальна вага рюкзака або портфеля для першокласника - до 1 кг.

У всіх шкільних рюкзаках і портфелях Topgal спинка - ортопедична.

У нашому асортименті немає моделей рюкзаків або ранців для першокласників на коліщатках, така конструкція сильно збільшує вагу самого ранця і не є оптимальною для першого класу.