Шкільні рюкзаки для початкових класів

Початкова школа - час, який являє собою особливу значимість в житті кожної людини, саме тому варто приділити увагу вибору багатьох речей, які ви купуєте в магазині для своєї дитини. Особливо це стосується рюкзаків - від них в значній мірі залежить постава і розвиток хребта.

Рюкзак для початкової школи

Дуже важливим аспектом у виборі ранця є наявність або відсутність жорсткого каркаса і дна в конструкції. Якщо їх немає, то вага буде сконцентрована в одній точці і одна частина тіла буде перенавантажуватися, що негативно позначиться на здоров'ї і розвитку кісток дитини. Також речі всередині ранця перемішуватимуться і дитині важко буде навести порядок, тримати свої книги і зошити в належному вигляді.

Місткість ранця - не менш важлива його характеристика. Дітям часто потрібен додатковий простір, а наявність кількох відділів і зовнішніх кишень забезпечує базову зручність від використання рюкзака. Доречі, внутрішні відділи повинні бути відокремлені жорсткими стінками, інакше речі будуть знаходитися в стані постійного безладу.

Шкільний рюкзак для молодших класів: особливості моделей

При виборі ранця для дитини потрібно вивчити плюси і мінуси різних моделей, вибрати найбільш оптимальний варіант. Ось найбільш важливі характеристики, на які варто звернути увагу:

  1. Конструкція
  2. Лямки
  3. Спинка

Жорстка основа ранця - дуже важлива річ, але не менш важливою є можливість регулювати розмір лямок. Так можна буде знайти найбільш комфортне положення для дитини, яке не викликатиме зайвої напруги плечей, спини і поперекового відділу хребта. Задня частина повинна добре прилягати до спини школяра, не викликаючи незручності.

Матеріал підкладки повинен пропускати повітря, забезпечуючи вентиляцію, а інша частина - бути водостійкою. Додатковий плюс - наявність світловідображаючих елементів.

Також бажана невелика вага самого ранця, адже до неї додастся вага книг, пенала, змінки і так далі. Оптимальний варіант - від 800 грам до кілограма, граничне значення - півтора кілограма.

Як вибирати рюкзак для початкових класів для хлопчика і для дівчинки

Між процесом вибору рюкзака для хлопчика і для дівчинки різниці не так багато - варто керуватися все тими ж ортопедичними міркуваннями, описаними вище. Однак, при виборі дизайнерського оформлення можуть виникнути розбіжності. Але в цьому плані можна довіряти думці самої дитини і купити той варіант, який візуально сподобався їй більше.

Хороший рюкзак полегшує вантаж знань, який несе дитина, а також стає предметом її гордості і інтересу. Красива і зручна річ внесе хоч і невеликий, але позитивний внесок у те, як дитина сприймає шкільне життя.

Ми раді представити вам високоякісний товар фірми Topgal, який обов'язково порадує вас і ваших дітей. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити відмінний рюкзак і замовити доставку по Україні!