Шкільні рюкзаки для початкових класів

Початкова школа - час, який являє собою особливу значимість в житті кожної людини, саме тому варто приділити увагу вибору багатьох речей, які ви купуєте в магазині для своєї дитини. Особливо це стосується рюкзаків - від них в значній мірі залежить постава і розвиток хребта.

Рюкзак для початкової школи

Дуже важливим аспектом у виборі ранця є наявність або відсутність жорсткого каркаса і дна в конструкції. Якщо їх немає, то вага буде сконцентрована в одній точці і одна частина тіла буде перенавантажуватися, що негативно позначиться на здоров'ї і розвитку кісток дитини. Також речі всередині ранця перемішуватимуться і дитині важко буде навести порядок, тримати свої книги і зошити в належному вигляді.

Місткість ранця - не менш важлива його характеристика. Дітям часто потрібен додатковий простір, а наявність кількох відділів і зовнішніх кишень забезпечує базову зручність від використання рюкзака. Доречі, внутрішні відділи повинні бути відокремлені жорсткими стінками, інакше речі будуть знаходитися в стані постійного безладу.

Шкільний рюкзак для молодших класів: особливості моделей

При виборі ранця для дитини потрібно вивчити плюси і мінуси різних моделей, вибрати найбільш оптимальний варіант. Ось найбільш важливі характеристики, на які варто звернути увагу:

 1. Конструкція
 2. Лямки
 3. Спинка

Жорстка основа ранця - дуже важлива річ, але не менш важливою є можливість регулювати розмір лямок. Так можна буде знайти найбільш комфортне положення для дитини, яке не викликатиме зайвої напруги плечей, спини і поперекового відділу хребта. Задня частина повинна добре прилягати до спини школяра, не викликаючи незручності.

Матеріал підкладки повинен пропускати повітря, забезпечуючи вентиляцію, а інша частина - бути водостійкою. Додатковий плюс - наявність світловідображаючих елементів.

Також бажана невелика вага самого ранця, адже до неї додастся вага книг, пенала, змінки і так далі. Оптимальний варіант - від 800 грам до кілограма, граничне значення - півтора кілограма.

Як вибирати рюкзак для початкових класів для хлопчика і для дівчинки

Між процесом вибору рюкзака для хлопчика і для дівчинки різниці не так багато - варто керуватися все тими ж ортопедичними міркуваннями, описаними вище. Однак, при виборі дизайнерського оформлення можуть виникнути розбіжності. Але в цьому плані можна довіряти думці самої дитини і купити той варіант, який візуально сподобався їй більше.

Хороший рюкзак полегшує вантаж знань, який несе дитина, а також стає предметом її гордості і інтересу. Красива і зручна річ внесе хоч і невеликий, але позитивний внесок у те, як дитина сприймає шкільне життя.

Ми раді представити вам високоякісний товар фірми Topgal, який обов'язково порадує вас і ваших дітей. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити відмінний рюкзак і замовити доставку по Україні!

✅ Категорія товарів Шкільні рюкзаки
✅ Середня ціна рюкзаків Topgal 1855 грн.
✅ Найдешевший рюкзак Topgal 1432 грн.
✅ Найдорожчий рюкзак Topgal 2150 грн. 

 

 • Невелика вага;
 • Тверде дно;
 • Місткість рюкзака;
 • Якісний матеріал і пошиття;
 • М’які лямки;
 • Спинка.

Рюкзак для початкової школи дуже важливий в житті кожної дитини, у них хребет слабкий і велике навантаження може призвести до його викривлення. Найголовніше правило - надягати на обидва плеча і не нести в руці. Рюкзак на спині повинен сидіти щільно прилягаючи. Верхній край розташований на рівні плечей. Нижня частина, де знаходиться спеціальний валик, повинен спиратися на поперек.

 • 1-й набір складається з наступних товарів: шкільний pюкзaк і шкільний пенал;
 • 2-й набір складається з наступних товарів: шкільний рюкзак, шкільний пенал і сумка для змінного взуття;
 • 3-й набір складається з наступних товарів: шкільний рюкзак, шкільний пенал, сумка для змінного взуття, чоxoл-дощовик нa pюкзaк.

 • Модель BEBE - рюкзак-ранець з одним відділенням для самих маленьких школярів
 • Модель ENDY - легкий рюкзак з двома відділеннями і однією передньою термо кишенею
 • Модель COCO - рюкзак з трьома відділеннями і однією глибокою передньою кишенею прослужить з 1 по 4 клас
 • Модель BAZI - легкий рюкзак з двома відділеннями і двома передніми кишенями
 • Модель ELLY - місткий легкий рюкзак з двома відділеннями і однією глибокою передньою кишенею для 1-4 класу