Міжнародний бренд

Компанія Topgal a.s. - лідер з виробництва шкільних та молодіжних рюкзаків на чеському ринку. Компанія має філії і представництва більш ніж в 20 країнах світу, в тому числі і в Україні.

27 років на ринку

У 2018 році компанія Topgal відсвяткувала свій ювілей - 25 років успішної роботи на європейському ринку. Компанія була заснована в 1993 році в Чехії і спочатку спеціалізувалася на виробництві шкіряних виробів. Через кілька років в асортименті продукції Компанії з'явилися рюкзаки для дітей і дорослих високої якості з універсальним і ненав'язливим дизайном.

Гарантія якості

Якість продуктів і послуг для більшості людей понад усе. Ви також хочете уникнути небезпечної та неякісної продукції різних псевдо-брендів? Тоді зверніть увагу на знак «Чеська якість» на етикетці. Цей знак гарантований постановою чеського уряду і створений для того, щоб виділити серйозні бренди, що заслуговують на довіру.

Отримати чеський знак якості непросто. Він надається тільки після суворої і незалежної перевірки якості, яку виробник повинен мати можливість продемонструвати під час первинної і повторних перевірок. Тому це дуже хороший орієнтир для покупців при здійсненні покупок. Кожен бренд в програмі має чітко визначені критерії оцінки якості відповідно до конкретних типів товарів або послуг і повинен відповідати 4 основним умовам:

  • Товар повинен мати якість, що перевищує стандарти в порівнянні з аналогічними товарами на ринку.
  • Якість має бути перевірено незалежною акредитованою випробувальною лабораторією (для Topgal - це Інститут тестування та сертифікації ITC Zlín).
  • Відповідність якості необхідно перевіряти на постійній основі - разової перевірки недостатньо.
  • Також необхідно перевірити ступінь задоволеності клієнтів.

Саме тому на свою продукцію компанія Topgal дає два роки офіційної гарантії.

Гарантія повернення

Рюкзак не підійшов за розміром або дизайном? У нашому інтернет магазині повернення або обмін товару можна зробити протягом 30 днів з моменту підтвердження замовлення. Повернення здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Умови повернення товару в інтернет-магазині topgal.ua:

 
  • Товар не був у використанні і має товарний вигляд
  • Наявність бірки на виробі
  • Наявність чека або накладної про покупку товару
  • Наявність оригінальної упаковки 

 Відправлення повернення товару оплачується клієнтом.

Безкоштовна доставка

Замовлення, прийняті та підтверджені до 15:00 ми відправляємо в той же день. За винятком замовлень прийнятих в суботу та неділю, їх ми відправляємо в понеділок відповідно. Доставка замовлень по Україні здійснюється компанією-перевізником "Нова пошта" та займає 1-2 робочих дні. 

Для замовлень на суму від 2000 грн. у нас є безкоштовна доставка у відділення "Нової пошти".