Каркасний ранець або рюкзак - що краще?

Вибрати шкільний рюкзак або класичний каркасний шкільний ранець? Це питання, яким задаються багато батьків школярів. Відповідь не така очевидна, проте, ми дотримуємося думки, що рюкзаки - більш практичні, зручні і місткі, ніж каркасні ранці. На щастя, часи, коли в магазинах був вибір з двох-трьох моделей, вже пройшли. Зараз на полицях представлений величезний асортимент товарів, і часом буває нелегко зорієнтуватися щодо якості, надійності і безпеки тієї чи іншої моделі. Тому, пропонуємо вам кілька порад, які можуть допомогти вам вибрати шкільний рюкзак хорошої якості, який прослужить вашій дитині не один рік. Звичайно, на наш погляд, кращий вибір - це рюкзаки Topgal :)
 

7 порад, як вибрати шкільний рюкзак:

  1. Найважливіший фактор, на який обов'язково потрібно звернути увагу - це спинка рюкзака і його шлейки. Спинка повинна бути ЗАВЖДИ жорсткою, а шлейки досить широкими (не менше 4 см) і м'якими. Це стосується не тільки рюкзаків для молодших школярів, але також і для учнів середніх і старших класів, і навіть студентів. Тому вибирайте рюкзак з жорсткою ортопедичною спинкою (амортизуючими подушечками, алюмінієвим каркасом).
  2. Шкільний рюкзак повинен бути якомога легшим. За європейськими стандартами максимальна вага - 1200 г для 1-3 класів і до 1400 г для старших школярів і студентів. Всі рюкзаки Topgal відповідають цим нормам. Але ось невелике уточнення: краще купити рюкзак трохи важче, але з більш жорсткою спинкою, ніж легкий, але мішкуватий.
  3. Шкільний рюкзак повинен мати добре видимі світловідбиваючі елементи - це визначає видимість дитини на дорозі для водіїв. Тому світловідбивачі повинні бути великими і помітними. Рюкзаки Topgal в цьому відношенні відповідають всім стандартам ЄС (і навіть перевищують їх в два рази).
  4. Шкільний рюкзак повинен бути підібраний відповідно зросту і віку дитини. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку найбільш підходящими будуть рюкзаки Topgal колекції CHILLI. Для старшокласників і студентів ми рекомендуємо колекцію Street Hit.
  5. Перед покупкою шкільного рюкзака, буде незайвим поцікавитися, чи сертифікований він. Не завжди варто орієнтуватися тільки на ціну, необхідно перевірити, чи пройшов продукт незалежне тестування і сертифікацію, що гарантує його безпеку. Ціна, як правило, відображає якість використовуваних матеріалів і термін служби товару. Рюкзаки Topgal позитивно пройшли випробування 20 000 підняттів з навантаженням. Вражає, чи не так?
  6. Шкільний рюкзак повинен мати достатню кількість відділень, кишень і міцне дно з матеріалу, стійкого до протирання. Добре, якщо є додаткові кишені для пляшки і ланч боксу, органайзер, нашивка для запису даних про власника, карабін для ключів, зручна ручка для перенесення в руці і т.д. Всі ці елементи роблять рюкзак більш практичним і функціональним.
  7. Дизайн також дуже важливий. І тут потрібно враховувати смаки і вподобання дитини, проте не варто забувати, що мода швидко змінюється, тому краще порадити дитині купити рюкзак з позачасовим малюнком. Шкільний рюкзак з персонажем з улюбленого мультфільму дуже радує на момент покупки, але, за нашим досвідом, через рік такий дизайн буде виглядати застарілим.
Дивіться нашу колекцію легких, міцних і якісних рюкзаків Topgal, які в той же час дружні до спини вашої дитини. Вибирайте чеський продукт, перевірений незалежними випробуваннями!