Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину www.topgal.ua.
 
Справжній текст є Угодою між Інтернет-магазином www.topgal.ua по території України має назву надалі "Інтернет-магазин", і користувачем послуг Інтернет-магазину, що має назву надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину www. topgal.ua, надалі «Інтернет-магазин» або «Сайт".
 
1. Основні положення
 
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.
 
1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
 
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою.
 
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатне прийняти і оплатити товар на території України.
 
1.5. Товар оплачується тільки в гривнях при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
 
2. Інформація про товари
 
2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
 
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною і описом товару.
 
2.3. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
 
2.4. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.
 
2.5. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, мають маркування із зазначенням відомостей про основні споживчі властивості товару, способі його застосування, місце знаходження продавця.
 
3. Порядок придбання товарів
 
3.1. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону, оформлене самостійно на Сайті або через офіційні сторінки в соціальних мережах.
 
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину який є в наявності.
 
3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
 
3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
 
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.
 
4. Доставка і передача товару Покупцеві
 
4.1 Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині, здійснюється кур'єром по Києву і компанією Нова Пошта або іншою поштовою компанією по території України.
 
4.2 Відправлення замовленого товару по Україні здійснюється протягом 1-3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційні свята не входять в число робочих днів.
 
4.3. Покупець у присутності кур'єра Інтернет-магазину виробляє приймання замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.
 
4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем, як у випадку, якщо доставка була проведена кур'єром, так і при отриманні товару у відділенні поштової компанії.
 
4.5. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.
 
4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
 
5. Оплата замовлення
 
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівки кур'єрською службою, по передоплаті, або готівкою в пункті самовивозу.
 
5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом трьох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
 
5.3. Прі не надходження коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
 
6. Порядок повернення товару належної якості
 
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання у кур'єра або у відділенні служби доставки.
 
6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, накладна.
 
6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця в по робочих днях з 10-00 до 17-00.
 
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.
 
Більш детально про оплату і доставку товару, а також про гарантії
 
7. Інше
 
7.1. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Інтернет-магазину не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.
 
7.2. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
 
7.3. Зміни в дану Угоду можуть бути внесені Продавцем в будь-який час. Угода є дійсною з дати публікації на сайті. Заповнивши форму замовлення, Покупець погоджується з цією Угодою.
 
7.4. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.