Хто ми? Історія компанії

Компанія "TOPGAL" була заснована в 1993 році в Чехії і спочатку спеціалізувалася на виготовленні шкіряних виробів. Кілька років потому Компанія почала спеціалізуватися на виробництві шкільних і молодіжних рюкзаків і аксесуарів з цікавим і ненав'язливим дизайном. Через кілька років Компанія відкрила своє офіційне представництво в Польщі, а далі в Словаччині та Угорщині.

Сьогодні Компанія "TOPGAL" є лідером по виробництву рюкзаків на Чеському ринку. Має філії та представництва більш ніж в 20 країнах Європи. З 2016 продукція компанії "TOPGAL" представлена в Україні.

Продукція Topgal відзначена знаком Česká kvalita - чеська державна програма якості, контролю продажу якісних продуктів і надання якісних послуг при підтримці уряду Чеської Республіки.

Бренд TOPGAL

Бренд Topgal включає в себе кілька видів продукції:

  • шкільні рюкзаки та ранці, пенали та аксесуари для самих маленьких школярів, а також дитячі рюкзаки - представлені в колекції CHILLI

  • рюкзаки та пенали для підлітків, а також універсальні молодіжні та міські рюкзаки - представлені в колекції STREET.HIT

  • повсякденні рюкзаки, легкі стильні моделі для студентів - представлені в спеціальній колекції Euforia

  • оригінальні моделі рюкзаків і сумок для ноутбука 

  • різноманітні аксесуари, такі як сумки для змінного взуття, гаманці, дощовики для рюкзаків, сумки і фартухи для творчості, пляшки, ланч-бокси...

Місія компанії

Наша основна мета - бездоганне обслуговування клієнтів, максимально можлива якість продукції, сучасний ненав'язливий зовнішній вигляд і розумна ціна. Це основні складові успіху нашої компанії.

Завдяки цьому клієнти оцінюють Topgal як виробника якісної продукції. Щорічно ми випускаємо нові колекції рюкзаків, зовнішній вигляд яких відповідає змінам стилів, тенденцій, кольорів і нових виробничих можливостей.

Ми дбаємо про здоров'я наших клієнтів. Конструкція кожної моделі рюкзака продумана таким чином, щоб забезпечити правильну посадку і не перевантажувати поперек і спину. Всі моделі рюкзаків проходять щорічну сертифікацію в Інституті тестування і сертифікації ITC Zlin (Чехія).

Главный офис Topgal a.s., Штернберг (Чехия)

Головний офіс Topgal a.s., Штернберг (Чехія)