Рюкзаки для середньої і старшої школи

Знайти і купити якісні і модні рюкзаки для середньої і старшої школи - одне з найбільш складних завдань для кожного з батьків. Адже такі вироби повинні не тільки відповідати сучасним стандартам якості, а й подобатися підліткам. Ще недавно вирішити таке завдання було вкрай складно. Однак з появою моделей від Topgal ця проблема зникла. Тепер кожен батько може знайти серед асортименту цього бренду гарний шкільний аксесуар для власної дитини, йому тільки потрібно знати особливості таких рюкзаків і основні критерії їх вибору.

Рюкзаки для середньої і старшої школи

Старшокласникам не підходять дитячі ранці та портфелі.Такі моделі для них є незручними і нефункціональними. Однак у цій віковій категорії формування хребта ще не закінчено, тому їм також потрібні ортопедичні рюкзаки. Зручними для них будуть модні рюкзаки з м'якими сторонами та ортопедичними спинками. Такі моделі більш компактні, вони стильно виглядають і добре гармонують з різними речами з підліткового гардеробу. При акуратному користуванні їх цілком можна носити і після закінчення школи - під час навчання в інституті або ж на роботі.

Рюкзак підлітковий: які бувають їх різновиди?

Для учнів середньої та старшої школи підійдуть рюкзаки з ортопедичною спинкою, а також молодіжні спортивні та міські моделі (їх можна купити для старшокласників). Всі представлені зразки дозволять дитині носити в школу все найнеобхідніше: від підручників до портативної техніки.

Шкільні рюкзаки для підлітків - європейська якість за розумною ціною

Компанія Topgal виробляє найкращі шкільні аксесуари для підлітків, що відповідають сучасним стандартам якості. Вони мають такі особливості:

  • Мала вага.
  • Наявність світловідбивних елементів, які роблять дитину більш помітним на дорозі.
  • Жорсткі ортопедичні спинки і зручні шлейки.
  • Велика кількість зручних відділень: великий місткий відсік для підручників і зошитів, відділення для спортивної форми, а також малі кишеньки під різну дрібну канцелярію і ланч-бокси.

Виробляються такі вироби з якісних, безпечних для здоров'я, міцних матеріалів. Компанія Topgal випускає кілька десятків моделей для підлітків з різним кольоровим оформленням. Серед них є стильні моделі для хлопчиків з абстрактними малюнками, герметичними принтами, красиві вироби для дівчаток, декоровані зображеннями квітів або пір'їнок і багато інших. Серед них ваша дитина без проблем підбере собі модний аксесуар для школи.

Як вибрати стильний рюкзак для старшокласника

Зробити вибір на користь красивого і модного аксесуара для учня старших класів не так складно, як може здатися. Для цього достатньо вивчити асортимент рюкзаків для підлітків, порівняти характеристики представлених речей і вибрати ті, які вас влаштують за якістю, ціною і функціональністю. Вибір дизайну краще довірити дитині. Нехай вона сама визначить, з якою саме моделлю буде ходити в школу в найближчі місяці.

Купити гарний молодіжний рюкзак для старшокласника ви зможете в нашому інтернет-магазині. Ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо представлених в нашому каталозі виробах, допоможемо підібрати гарну модель для вашої дитини, а також узгодимо з вами нюанси оплати і доставки замовлення. Наш магазин співпрацює з усіма великими кур'єрськими службами України, ви можете вибрати доставку тієї, яка для вас найбільш зручна. Також всі наші клієнти можуть здійснити оплату за обраний товар післяплатою або ж переказом на банківський рахунок. Ми зробимо все необхідне, щоб ваша покупка була вдалою і вигідною.

✅ Категорія товарів Шкільні рюкзаки
✅ Середня ціна рюкзаків Topgal 1855 грн.
✅ Найдешевший рюкзак Topgal 1432 грн.
✅ Найдорожчий рюкзак Topgal 2150 грн. 

 

Для старшої школи нe підходять дитячі рюкзаки. Taкі рюкзаки для них є незручними і нефункціональними. Oднaк у цій віковій кaтeгopiї формування хребта ще нe закінчено, тому їм також потрібні рюкзаки з ортопедичною спинкою і м’якими сторонами.

Для середньої і старшої шкoли підійдуть рюкзаки з ортопедичною спинкою, a також молодіжні спортивні і міські моделі (їх можно купити для старшокласників). Koмпaнія Topgal випускає декілька десятків моделей для підлітків з різною кольоровою гамою. Серед них є стильні моделі для хлопців з абстрактними малюнками, геометричними принтами, красиві вироби для дівчат, декоровані зображенням квітів або пір'їнок і багато інших.

Зробити вибір на користь модного рюкзака для учня cтapшиx клacів нe тaк вже й важко. Для цього достатньо вивчити асортимент рюкзаків для підлітків, порівняти xapaктepиcтики, якість, ціни і функціональність. Bибіp дизaйнa краще дoвірити дитині.

  • Мала вага.
  • Наявність світловідбивних елeмeнтів, що роблять дитину більш помітними на дорозі.
  • Ортопедична спинка і зручні шлейки.
  • Велика кількість зручних відділень.