Рюкзаки для школи для хлопчиків

Шкільні рюкзаки - незамінні аксесуари для учнів різного віку. Вони зручні, практичні і абсолютно безпечні для здоров'я учня. Щоб ви також підібрали таку річ для своєї дитини, давайте розберемо, які особливості мають шкільні рюкзаки для хлопчиків, і як серед них знайти якісну і зручну річ для власної дитини.

Шкільні рюкзаки з ортопедичною спинкою для хлопчиків

Рюкзаки з ортопедичною спинкою не дарма користуються особливою популярністю. Адже вони дозволяють дитині завжди носити з собою все необхідне і уникнути таких проблем з поставою, як сколіоз, кіфоз. Розділяються такі вироби на три великі групи:

 • Ранці для першокласників. Мають жорсткий каркас, важать не більше кілограма. На таких виробах завжди є світловідбиваючі деталі, які роблять школяра більш помітним на дорозі. Ці речі можуть носити діти з першого по четвертий клас.
 • Шкільні рюкзаки для дітей з 5 по 8-й клас. Мають жорстку ортопедичну основу і м'які боки. Такі моделі легкі, місткі, можуть мати спеціальну кишеню для гаджетів. Також покриваються світловідбиваючими елементами.
 • Рюкзаки для учнів старшої школи. Часто такі вироби мають тільки м'який ортопедичний каркас. По виду вони швидше нагадують міські рюкзаки для дорослих, мають не менше трьох відділень (найбільше з яких призначений для носіння книг і зошитів), внутрішні кишені для портативної техніки. Часто такі моделі учні використовують і під час навчання в інституті.

Випускаються всі представлені моделі рюкзаків в різних колірних оформленнях. Однак моделі для молодших класів часто прикрашають зображення популярних персонажів мультфільмів і коміксів, в той час, як вироби для підлітків можуть бути однотонними або прикрашатися абстрактними малюнками. Підібрати їх можна під будь-який смак, головне узгодити це питання з дитиною, так як саме йому доведеться постійно носити з собою подібну річ.

Рюкзаки для школи: особливості моделей для хлопчиків

Шкільні портфелі мають цілий ряд особливостей, що відрізняють їх від звичайних міських рюкзаків. До таких можна віднести: наявність ортопедичної каркасної основи, широкі зручні лямки, що дозволяють рівномірно розподілити навантаження на плечі, наявність водонепроникного покриття, що захищає виріб від різних несприятливих погодних факторів. Такі аксесуари дуже міцні, вони виробляються з високоякісних гіпоалергенних синтетичних тканин, які не рвуться, тривалий час зберігають свою форму і колір. Навіть якщо ваша дитина веде рухливий спосіб життя, часто пустує, може залишити рюкзак на траві або майданчику для гри в футбол, він його не зіпсує.

З точки зору функціональності подібні речі також справедливо можна вважати універсальними. Завдяки наявності у них безлічі відділень різного розміру в рюкзаках без проблем можна носити підручники, спортивну форму, гаджети (якщо ви даєте дитині в школу планшет), воду і їжу. Вироби для старшокласників також можна використовувати в якості невеликої дорожньої сумки для коротких поїздок. Необхідно тільки правильно вибрати такий виріб.

Як вибрати шкільний рюкзак для хлопчика

Підібрати якісний рюкзак для хлопчика не складно. Для цього батькам дитини потрібно діяти так:

 • Зайдіть в інтернет-магазин, вкажіть тип рюкзаків, який вам потрібен, вік дитини, а також прийнятну для вас ціну.
 • Уважно вивчіть характеристики відібраних для вас моделей. Переконайтеся в тому, що вони мають зручні лямки для дитини, а також ортопедичний каркас, виготовлені з безпечних для здоров'я матеріалів. Також обов'язково переконайтеся в тому, що у них є хоча б одне велике відділення для книг і зошитів.
 • Після того, як ви підберете декілька відповідних моделей, обов'язково покажіть їх своїй дитині. Нехай вона вибере з них той варіант, який найбільше сподобається дитині по стилю. Тоді ви будете впевнені в тому, що син буде носити цю річ із задоволенням.

Якщо ви хочете купити шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою вигідно, звертайтеся в наш інтернет-магазин. Ми допоможемо вам вибрати якісний і стильний аксесуар, а також забезпечимо його доставку в будь-який регіон України.

 • Безпека для здоров'я.
 • Pюкзaк шкільний повинен бути виконаний з гіпoaллepгeнниx мaтepіaлoв.
 • Міцність та довговічність.
 • Наявність opтoпeдичної спинки і шлейок.
 • Місткість.
 • Наявність світловідбивних елементів.

 • Maca виробу. Бажано, щоб рюкзак важив не більше півтора кілoгpaммa.
 • Наявність пластикових ніжок, проти перекидання і для додаткового захисту. Вони гарні і для кapкacниx paнців, кoтрі зазвичай купують пepшокласникам.
 • Мaтepіaл, з якого виготовлений рюкзак. Oптимaльним вapіaнтoм вважається міцний водонепроникний тeкcтиль.
 • Фіpмa-виробник. Бажано купувати рюкзак, виготовлений великою кoмпaнією, пpeдcтaвлeннoй нa pинку нe мeнше З-x років.

 • Для пepшокласників підходять paнці c жорстким кapкacoм.
 • Для учнів 5-8 класів підійдуть рюкзаки для школи з жорстким дном, opтoпeдичною cпинкoй і широкими шлейками.
 • Bипуcкникaм можна придбати містку ділову cумуи, пopтфeлі і м’які міські рюкзаки.

Купити pюкзaк для шкoли ви змoжeтe в нашому інтepнeт-мaгaзині Topgal.