Ланч бокси (контейнер для сніданків)

Показати фільтри
1
1

Збираючи свого учня до школи, батьки продумують і можливість приготувати для нього перекус або обід. Адже школяр, осягаючи нові знання, потребує повноцінного харчування і від цього багато в чому залежить його успішність і самопочуття. І ланч-бокс, або харчовий контейнер, - найбільш зручне рішення.

Дитячий ланч бокс в школу

Своєму малюкові батьки прагнуть приготувати смачний і корисний перекус. Адже перекушування протягом дня підтримують сили дитини, дозволяють їй залишатися активним і здатним осягати шкільну програму. І ланч бокс прекрасно справляється із завданням збереження свіжості продуктів, зручності їх зберігання.

Наприклад, бутерброди збережуть свою форму і не помнуться, якщо будуть покладені в зручний багатофункціональний контейнер. Такий вибір, як ланч бокс для школярів найбільш правильний. Адже цей контейнер має масу переваг:

  • він зручний і простий у використанні - легко відкривається і закривається;
  • такий посуд виготовляється з гіпоалергенного матеріалу. Це означає, що навіть при тривалому зберіганні в ньому харчових продуктів вони не будуть псуватися;
  • здійснювати перекус, користуючись ланч боксом, можна в будь-якому місці. І школяреві буде приємно користуватися ним, адже оформляється контейнер цікаво і яскраво: така тара для продуктів стане гарним доповненням до набору шкільних аксесуарів.

Щоб малюк із задоволенням користувався обраної посудом, рекомендується виконати ряд рекомендацій по вибору ланч боксу.

Як вибрати дитині контейнер для сніданку в школу

Володіючи масою достоїнств, ланч бокси сьогодні користуються значною популярністю серед батьків. Їм вони віддають перевагу при упаковці сніданків своїм дітям в школу.

Вибирати подібні контейнери слід у відповідності з наступними порадами:

  • зупинити свій вибір краще на посуді, який має відповідні сертифікати якості. Так необхідно бути впевненим у відсутності негативного впливу матеріалу виготовлення на продукти, які зберігаються в контейнері;
  • підбирати розміри варто відповідно до обсягу сніданку, який ви зазвичай даєте дитині з собою. Можна зібрати продукти в кілька контейнерів різного розміру;
  • добре, якщо ланч бокс дозволяє підтримувати температуру продуктів в ньому. Спеціальні кришки і достатня щільність матеріалу стінок забезпечать збереження свіжості сніданку протягом необхідного часу.

Зовнішнє оформлення також має подобатися дитині. Тоді він під час перерв буде із задоволенням користуватися ним.

Яким повинен бути ланч бокс для дітей в школу

Збираючи школяра на заняття, продумайте, куди в рюкзаку буде покладено контейнер. Біля нього слід приготувати столові прилади, якщо вони необхідні, серветки.

Ланч бокс забезпечить своєчасне харчування школяра, вибравши контейнер разом з дитиною, ви будете впевнені, що вона не буде забувати скористатися ним в школі. Красиві, зручні і безпечні, ланч бокси подарують батькам спокій, а дітям - смачний перекус.

Нeтoкcичний виcoкoякісний мaтepіaл 100% PP, нe містить BPA.

Для миття ланч боксів допускається використання посудомийних машин.

Наливати рідини в ланч бокс не рекомендується, так як він не є герметичним.