Вся продукція TOPGAL проходить ретельне тестування незалежним джерелом в Інституті випробувань і сертифікації (ITC) в м. Зліні. Безпека наших продуктів для здоров'я, якість матеріалів та виготовлення щорічно перевіряються у відповідність до вимог європейських директив. Всі рюкзаки TOPGAL мають європейські сертифікати якості.

Що ми тестуємо в наших продуктах?

  • вантажопідйомність - міцність плечових лямок становить 20000 підняттів при максимальному навантаженні
  • довжина і ширина шлеек - мінімальна ширина шлеек за стандартами - 40 мм, довжина - 700 мм. Рюкзаки TOPGAL колекції Chilli мають ширину шлеек 65 мм і довжину 750 мм
  • вага - всі моделі відповідають вимогам - до 1200 г (для початкової школи) і до 1400 г (для середньої і старшої школи)
  • атмосферостійкість - товари тестуються на стійкість проти сильних дощів і морозів
  • ортопедична спинка - рюкзаки тестуються на предмет жорсткості і ортопедичності - продукти відповідають всім чинним європейським стандартам
  • світловідбиваючі елементи - на передній стороні рюкзака площа світловідбиваючої поверхні повинна бути не менше 70 см кв., з боків - 15 см кв. Всі моделі шкільних рюкзаків TOPGAL відповідають цим параметрам.
Після випробувань порівнюється стан товарів до тестування і після виходячи із зовнішнього вигляду, стану фурнітури і функціональності. Всі шкільні рюкзаки пройшли тест рекомендований технічними характеристиками і отримали сертифікат відповідності.

Сертифікати

 
 
Як ми тестуємо наші рюкзаки? Особисто і дуже ретельно :)