Дитячі рюкзаки для дошкільнят

Показати фільтри
1
1

Як вибрати рюкзаки дитячі для дошкільнят, щоб вони були зручними, красивими і безпечними для здоров'я? Над цим питанням замислюються всі батьки, коли їхні малюки переходять в старші групи дитячих садків, і не дарма, адже серед всього асортименту дитячих аксесуарів, представлених на ринку, тільки десята частина відповідає діючим санітарним нормам і дійсно подобається дітям по функціональності і оформленню. Щоб ви могли купити саме таку річ для власної дитини, розберемося, за якими критеріями потрібно підбирати рюкзачки.

Який повинен бути дитячий рюкзак для дошкільника?

Вибрати якісний рюкзачок для дошкільника не так складно, як може здатися. Для цього достатньо звернути увагу на такі характеристики товару, що купуєтьяся:

  1. Вага. Порожній рюкзак має бути не важчий кілограма, а його маса з усіма підручниками не може перевищувати 15% від ваги вашої дитини.
  2. Якість матеріалів, з яких виготовлений товар. Перед тим, як купувати рюкзак для дитини, переконайтеся, що у нього немає фарбуючих поверхонь, різкого хімічного запаху. Попросіть у продавця на обрану модель сертифікат відповідності санітарно-гігієнічним нормам.
  3. Наявність світловідбивних елементів (вони повинні покривати не менше 15% площі виробу). Вони зроблять вашу дитину більш помітною для автомобілістів і допоможуть уникнути аварійних ситуацій на дорозі.
  4. Тип лямок. Вони повинні бути широкими (не менше 4 см), посиленими м'якою підкладкою. Це дозволить рівномірно розподілити навантаження на плечі дитини, уникнути проблем з поставою в майбутньому.
  5. Наявність тонкої ручки для носіння рюкзака. Вона необхідна для того, щоб дитина могла повісити свою річ на гачок в роздягальні або біля парти.
  6. Товщина дна сумки, що купується. Воно повинно бути ущільненим.
  7. Тип спинки. Рекомендується вибирати речі з ортопедичною спинкою, покритою м'якою сітчастою прокладкою. Остання дозволяє запобігти перегріву спини дитини під час носіння виробу.

Пам'ятайте: при виборі рюкзака для хлопчика або дівчинки потрібно враховувати всі перераховані вище особливості. Не ігноруйте жодну з них, так як вибір неякісної речі може погано відбитися на здоров'я вашої дитини.

Як правильно вибрати дитячий рюкзак?

На покупку такої речі рекомендується відправлятися разом з дитиною, адже саме вона буде її носити. Діяти слід так: спочатку потрібно вибрати кілька варіантів рюкзаків, які подобаються і вам, і малюкові. Після цього потрібно перевірити відповідність виробів вищепереліченим характеристикам. Ті моделі, які їм не відповідають, треба відразу відкласти. Відповідні рюкзачки бажано приміряти на дитину, переконатися, що вони підходять їй за габаритами і будуть зручними у використанні. Серед всіх відповідних моделей потрібно зупинити вибір на тій, яка має кілька зручних відділень і найбільше подобається дитині. Саме такий рюкзачок буде не один сезон радувати вас і вашого малюка.

Рюкзаки дитячі для дошкільнят Topgal

Компанія Topgal випускає якісні рюкзаки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, які відповідають європейським стандартам. Виробник використовує надійну фурнітуру, гіпоалергенні якісні тканини без токсичних барвників і шкідливих домішок. Кожна модель, випущена компанією Topgal, має продуманий дизайн, що дозволяє зручно розташувати в рюкзаку підручники, ручки, зошити, спортивну форму і багато іншого. Сьогодні саме цей бренд випускає кращі дитячі сумки з модним сучасним дизайном за прийнятною ціною. Їх можна придбати в інтернет-магазині з доставкою в будь-яке місто.