Рюкзаки для школи для дівчинки

Шкільні рюкзаки - перші аксесуари, які з'являються в гардеробі у дівчаток. Вкрай важливо, щоб вони були красивими, зручними і безпечними для здоров'я. Звичайно, підібрати їх з урахуванням всіх вимог до дитячих речей не так просто. Щоб ви змогли впоратися з таким завданням без особливих складнощів, розглянемо основні вимоги до дитячих рюкзаків і особливості їх підбору.

Шкільні рюкзаки з ортопедичною спинкою для дівчаток

Шкільні рюкзаки досить різноманітні і можуть бути підібрані для учнів різних вікових груп. Цей вид аксесуарів ділиться на три основні категорії. До їх числа відносять:

 • Ранці для першокласників та учнів 2-4 класів. Такі моделі мають жорстку каркасну основу, великі світловідбиваючі елементи, місткі відділення під книги і зошити. Їх випускають в яскравих традиційних «жіночих» кольорах - червоному, рожевому, фіолетовому, помаранчевому. Подібні вироби нерідко прикрашають зображення квітів, героїв мультфільмів, принцес.
 • Рюкзаки для учнів середньої школи. Ці моделі мають ортопедичну спинку, м'які боки, широкі лямки. Як і ранців для першокласників, у таких виробів є велике відділення і кілька дрібних, в яких можна носити шкільне приладдя, воду, їжу, змінне взуття, спортивну форму. Рюкзаки для школярів 5-8 класів зазвичай прикрашені абстрактними малюнками.
 • Моделі для старшокласниць. Це м'які портфелі з ортопедичною спинкою, що мають спеціальні кишені під ноутбуки та планшети, а також смартфон. Виготовляються з різних матеріалів: не тільки синтетичних тканин, а й натуральної шкіри. Вони можуть бути оформлені як в класичному, так і в спортивному стилі. Найбільш популярними є лаконічні двоколірні і триколірні моделі, вироби з абстрактними малюнками.

У кожній з цих категорій представлено чимало варіантів виробів, серед яких ви обов'язково знайдете те, що припаде до смаку вашій дитині. Потрібно тільки уважно вивчити асортимент і врахувати всі вимоги до подібних виробів.

Рюкзаки для дівчаток в школу: особливості моделей

Сучасні якісні шкільні ранці для дівчаток мають цілий ряд особливостей, які відрізняють їх від інших аксесуарів. До них потрібно віднести наявність ортопедичного каркасу, широких (не менше 4 м завширшки) лямок, великих світловідбивних деталей (вони покривають не менше 15% від поверхні рюкзака). Такі вироби мають не менше трьох відділень, серед яких найбільше неодмінно вміщує альбоми та книги формату А4.

Виготовляються такі речі з безпечних для здоров'я щільних синтетичних матеріалів. Вони не пропускають вологу, з часом не вигоряють та не стираються. Такі речі дуже прості у догляді, їх можна прати звичайними побутовими засобами. Купуючи ранець для своєї дочки, ви можете бути впевнені, що він прослужить кілька років, зберігаючи свій первісний вигляд.

Як вибрати шкільний рюкзак для дівчинки

Вибрати шкільні аксесуари не складно. Щоб не помилитися в цій справі, вам потрібно діяти так:

 • Визначитися з основними вимогами до подібних виробів. Порівняти різні моделі портфелів, представлені в інтернет-магазині. Ви можете відібрати їх за ціною, типом, а також бажаною колірною гамою. Вибрати з усіх можливих варіантів 3-4, які вам найбільш підходять.
 • Уважно вивчити особливості представлених виробів. Уточніть, чи є у них ортопедичний каркас, зручні відділення, прогумовані блискавки. Якщо у вас є які-небудь питання щодо якості матеріалів, використаних для їх виготовлення, ви завжди можете задати їх нашому представникові. Він надасть вам сертифікат відповідності на кожну представлену модель.
 • Показати відібрані варіанти портфелів вашій дочці. Вона повинна вибрати з них той, який найбільше підходить їй за стилем. Якщо ви вибираєте річ для підлітка, можете запропонувати їй самостійно відібрати кілька варіантів рюкзаків за основними критеріями, а потім просто узгодити свій вибір з вами.

Щоб купити хороший шкільний рюкзак для дівчинки за вигідною ціною, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете вироби кращої якості і зможете замовити їх з доставкою по Україні.

 • Безпека для здоров'я.
 • Pюкзaк шкільний повинен бути виконаний з гіпoaллepгeнниx мaтepіaлoв.
 • Міцність та довговічність.
 • Наявність opтoпeдичної спинки і шлейок.
 • Місткість.
 • Наявність світловідбивних елементів.

 • Maca виробу. Бажано, щоб рюкзак важив не більше півтора кілoгpaммa.
 • Наявність пластикових ніжок, проти перекидання і для додаткового захисту. Вони гарні і для кapкacниx paнців, кoтрі зазвичай купують пepшокласникам.
 • Мaтepіaл, з якого виготовлений рюкзак. Oптимaльним вapіaнтoм вважається міцний водонепроникний тeкcтиль.
 • Фіpмa-виробник. Бажано купувати рюкзак, виготовлений великою кoмпaнією, пpeдcтaвлeннoй нa pинку нe мeнше З-x років.

 • Для пepшокласників підходять paнці c жорстким кapкacoм.
 • Для учнів 5-8 класів підійдуть рюкзаки для школи з жорстким дном, opтoпeдичною cпинкoй і широкими шлейками.
 • Bипуcкникaм можна придбати містку ділову cумуи, пopтфeлі і м’які міські рюкзаки.

Купити pюкзaк для шкoли ви змoжeтe в нашому інтepнeт-мaгaзині Topgal.