Пенали

Пенали - незамінний шкільний аксесуар для учнів середньої та старшої школи. Вони забезпечують зручне зберігання і перенесення ручок, олівців та іншої дрібної канцелярії. Щоб ви могли підібрати такий виріб і для власної дитини, розберемо, на які саме особливості потрібно звертати увагу при підборі пенала для підлітка.

Дитячі пенали: модний аксесуар для зберігання ручок і олівців

Ручки, олівці, циркуль, фломастери - та дрібна канцелярія, яка постійно втрачається або ламається, якщо переносити її безпосередньо в одному з відділень рюкзака. Уникнути цього дозволяють звичайні учнівські пенали - шкільне приладдя, яке дозволяє організувати зберігання таких дрібних виробів. Умовно пенали можна розділити на дві великі категорії:

  • Розкладачки з жорстким каркасом. Такі моделі більш затребувані учнями молодших класів. Вони більш зручні у використанні, деякі зразки такого типу мають гумки-тримачі для ручок та фломастерів, а також спеціальні відділення для гумок, точилок та інших дрібниць. Часто саме такі вироби прикрашають яскравими принтами з героями мультфільмів, казок.
  • Тубуси на блискавці. Розраховані на більш дорослих учнів, які використовують менше дрібного канцелярського приладдя. Зазвичай випускаються в більш стриманій кольоровій гаммі.

Обидва типи пеналів в асортименті інтернет-магазину представлені десятками моделей. Вам тільки потрібно вибрати ті зразки, які влаштують вас за ціною, а також дизайном, і замовити їх.

Пенали для підлітків

Для учнів середньої школи найбільше підходять пенали у вигляді косметички (для дівчинки) або ж тубуса (для хлопчика). Такі вироби компактні, вони поміщаються навіть в невеликі спортивні рюкзаки і дозволяють мати під рукою все необхідне - від олівців і ручок до циркулей і флешок. В майбутньому школярі зможуть використовувати їх вже під час навчання в інституті або технікумі.

Яскравий дизайн підліткових пеналів: який пенал вибрати

Щоб зробити вибір на користь якісного пенала для підлітка, потрібно звернути увагу на такі особливості цього виробу:

  • Якість матеріалу, з якого виготовлений аксесуар. Він повинен бути міцним, зносостійким, легко пратися.
  • Міцність фурнітури. Вона повинна бути виготовлена ​​з міцного пластику або металу. Це є запорукою тривалої служби виробу.
  • Відсутність різкого запаху від матеріалу. Його наявність завжди свідчить про наявність небезпечних токсичних фарб в складі виробу.
  • Цікаве колірне оформлення. Для підлітків можна вибрати моделі з абстрактними малюнками, космічними принтами, кумирами молоді. Довірити підбір виробу по стилю рекомендується дитині, так як підліткам в цьому плані складно догодити.

Якщо ви хочете купити якісні пенали за вигідною ціною, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете все необхідне для школяра і зможете замовити якісну канцелярію з доставкою в будь-яке місто України.