Каркасні шкільні рюкзаки - навіщо потрібен алюмінієвий каркас в рюкзаках Topgal?

Фірма TOPGAL виробляє каркасні шкільні рюкзаки для дітей - наших найвимогливіших клієнтів. Очевидно, це прозвучить як трюїзм, що продукція повинна гарантувати здоров'я дитини.
 
У рюкзаках Topgal на цей рахунок є кілька простих технологічних рішень, які були високо оцінені не тільки батьками школярів, але також педіатрами та лікарями-ортопедами. Ці елементи схожі з тими, які використовуються в туристичних моделях, завдяки чому вони стають безпечними для хребта при носінні важких предметів.
 
Спинка кожного рюкзака має спеціальні поролонові подушечки, покриті перфорованим повітропроникним матеріалом - завдяки циркуляції повітря спина дитини вільно «дихає». В середині корпусу є алюмінієвий каркас, який робить спинку рюкзака дуже жорсткою. Легкий алюмінієвий профіль в поєднанні з лямками, які можна відрегулювати не тільки знизу, але й зверху, забезпечують комфорт і рівномірний розподіл ваги.
 
Каркас не торкається тіла школяра і не завдає йому незручностей. Функціональні рішення, які використовуються в рюкзаках Topgal, отримали позитивну оцінку Інституту випробувань і сертифікації (ITC).
 
Ми використовуємо два типи каркаса:
            
Конструкція так спроектована, щоб не рюкзак прогинався під форму спини дитини, а навпаки коригував поставу так, щоб вона ставала максимально правильною. Це значно зменшує навантаження на хребет і перешкоджає виникненню болів в спині і сколіозу, а також підвищує комфорт, що особливо важливо для учнів.
 
Всі наші шкільні моделі мають подвійне регулювання лямок - знизу і, додатково, зверху, для регулювання відстані рюкзака від / до спини. Це рішення визначає безпечну позицію рюкзака на спині і робить можливим підлаштувати його навіть під дуже маленьких або худеньких діток. Для найменших шестирічок TOPGAL створив спеціальні моделі шкільних ранців, що підходять під їхні потреби.
 
При виборі рюкзака не слід звертати увагу лише на фірмовий значок відомої марки - часто такі рюкзаки не мають спеціальної ортопедичної спинки і можуть негативно впливати на поставу вашої дитини. А ми впевнені, що здоров'я - це найголовніше, особливо в ранньому віці, коли спина дитини тільки формується і знаходиться під постійним впливом ваги підручників.
 
Каркасні шкільні рюкзаки фірми TOPGAL поєднують в собі здоров'я, комфорт і сучасний унікальний дизайн, який буде радувати не один рік.