Рюкзаки для ноутбуків

Показати фільтри
1
1

Рюкзаки та сумки для ноутбуків - незамінний аксесуар для людей, яким необхідно завжди перевозити з собою портативну техніку. Вони дозволять брати подібні гаджети в будь-яку подорож, а також забезпечать їм надійний захист від пилу і вологи. Щоб ви з легкістю підібрали подібну річ і для себе, розберемо, які особливості мають рюкзаки з відділенням під ноутбук.

Рюкзак з відділенням для ноутбука - надійний захист і зручність транспортування

Подібні вироби виконують відразу дві функції: вони захищають техніку від різного зовнішнього несприятливого впливу, а також допомагають її з легкістю переносити з одного місця на інше. Такі вироби більш функціональні, ніж спеціальні сумки на одне плече під гаджети - вони дозволяють переносити різні особисті речі, а також брати з собою будь-яку іншу техніку, яка може вам знадобиться при виконанні тих чи інших завдань на роботі (планшети, смартфони, фотоапарати, проектори ).

Рюкзаки дозволяють транспортувати всі необхідні гаджети в будь-яких умовах. Спеціальний матеріал, з якого вони виготовлені, забезпечує надійний захист ноутбука від дощу і вітру, а також незначних ударів. Наявність спеціальних відділень під зарядку, мишку та інші аксесуари дозволяє людині тримати техніку в порядку навіть під час тривалих відряджень. Завдяки ж легкості і зручності саме сумки під техніку люди найчастіше використовують для поїздок. Вони не підведуть вас під час короткої подорожі на поїзді, автобусі, літаку. Саме з такими моделями аксесуарів ви будете почувати себе комфортно в будь-яких умовах.

Рюкзак під ноутбук: види і особливості

Сучасні міські рюкзаки під ноутбуки можна умовно розділити на дві великі категорії:

  • Універсальні моделі з відділенням для ноутбука. Використовуються для транспортування техніки в офіси, на ділові зустрічі, на навчання. Дозволяють переносити не тільки ноутбук, але і інші речі. Зазвичай такі моделі виконають в спортивному стилі. Вони мають всього 3-4 відділення для різних речей, добре вписуються в будь-який гардероб.
  • Спеціалізовані. Розроблено під конкретну модель ноутбука і необхідні аксесуари до нього. У таких моделях ви зможете додатково носити тільки документи. Мінус представлених аксесуарів в тому, що в разі заміни ноутбука на зразок з діагоналлю більшого розміру, вам потрібно буде міняти і рюкзак.

Окремо слід відзначити тактичні моделі сумок, призначені для подорожей. Вони дозволяють підвісити різні додаткові мішечки з гаджетами, ціна на них зазвичай вища. Такі вироби будуть зручні для професійних операторів, фотографів, але не функціональні для повсякденного життя і не підійдуть студентам і офісним працівникам.

Параметри підбору рюкзака під ноутбук

Зробити вибір на користь якісного і стильного рюкзака під ноутбук в інтернет-магазині не складно. Для цього потрібно звернути увагу на такі особливості подібних моделей:

  • Обсяг рюкзака. Кращим вибором для рядового споживача вважаються моделі місткістю від 20 до 30 літрів. У такі вироби поміщаються не тільки ноутбуки, але і фотоапарати або будь-яка інша техніка, а також особисті речі людини. З подібним аксесуаром можна відправитися навіть в одноденну поїздку, не кажучи про відрядження по місту.
  • Розмір ноутбука. У більшості випадків в рюкзак можна спокійно помістити модель з діагоналлю 15 дюймів. Рюкзаки середніх і великих розмірів вміщають і 17-ти дюймові ноутбуки.
  • Якість матеріалу, з якого виготовлений аксесуар. Ідеальним варіантом є зразки з щільного нейлону, укомплектовані сталевою фурнітурою і спеціальними водонепроникними блискавками.
  • Розташування кишені під ноутбук. Найкраще, якщо він знаходиться в великому відділенні біля спинки - тоді його простіше витягати при першій же необхідності.
  • Наявність ортопедичного каркасу. Бажано вибирати модель, що має таку вставку, так як вона буде давати мінімальне навантаження на спину.

Купити якісні та недорогі сумки або рюкзаки під ноутбуки ви можете в інтернет-магазині. Тут ви знайдете кращі зразки подібних аксесуарів і зможете замовити їх з доставкою в будь-яке місто України.