Пенали

Пенал ETUE 20048 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20047 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20044 Пенал
335грн
Пенал PENN 20045 Пенал
295грн
Пенал PENN 20044 Пенал
295грн
Пенал PENN 20043 Пенал
295грн
Пенал ETUE 20040 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20039 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20038 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20037 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20036 Пенал
335грн
Пенал ETUE 20034 Пенал
335грн

Пенали - незамінний шкільний аксесуар для учнів середньої та старшої школи. Вони забезпечують зручне зберігання і перенесення ручок, олівців та іншої дрібної канцелярії. Щоб ви могли підібрати такий виріб і для власної дитини, розберемо, на які саме особливості потрібно звертати увагу при підборі пенала для підлітка.

Дитячі пенали: модний аксесуар для зберігання ручок і олівців

Ручки, олівці, циркуль, фломастери - та дрібна канцелярія, яка постійно втрачається або ламається, якщо переносити її безпосередньо в одному з відділень рюкзака. Уникнути цього дозволяють звичайні учнівські пенали - шкільне приладдя, яке дозволяє організувати зберігання таких дрібних виробів. Умовно пенали можна розділити на дві великі категорії:

  • Розкладачки з жорстким каркасом. Такі моделі більш затребувані учнями молодших класів. Вони більш зручні у використанні, деякі зразки такого типу мають гумки-тримачі для ручок та фломастерів, а також спеціальні відділення для гумок, точилок та інших дрібниць. Часто саме такі вироби прикрашають яскравими принтами з героями мультфільмів, казок.
  • Тубуси на блискавці. Розраховані на більш дорослих учнів, які використовують менше дрібного канцелярського приладдя. Зазвичай випускаються в більш стриманій кольоровій гаммі.

Обидва типи пеналів в асортименті інтернет-магазину представлені десятками моделей. Вам тільки потрібно вибрати ті зразки, які влаштують вас за ціною, а також дизайном, і замовити їх.

Пенали для підлітків

Для учнів середньої школи найбільше підходять пенали у вигляді косметички (для дівчинки) або ж тубуса (для хлопчика). Такі вироби компактні, вони поміщаються навіть в невеликі спортивні рюкзаки і дозволяють мати під рукою все необхідне - від олівців і ручок до циркулей і флешок. В майбутньому школярі зможуть використовувати їх вже під час навчання в інституті або технікумі.

Яскравий дизайн підліткових пеналів: який пенал вибрати

Щоб зробити вибір на користь якісного пенала для підлітка, потрібно звернути увагу на такі особливості цього виробу:

  • Якість матеріалу, з якого виготовлений аксесуар. Він повинен бути міцним, зносостійким, легко пратися.
  • Міцність фурнітури. Вона повинна бути виготовлена ​​з міцного пластику або металу. Це є запорукою тривалої служби виробу.
  • Відсутність різкого запаху від матеріалу. Його наявність завжди свідчить про наявність небезпечних токсичних фарб в складі виробу.
  • Цікаве колірне оформлення. Для підлітків можна вибрати моделі з абстрактними малюнками, космічними принтами, кумирами молоді. Довірити підбір виробу по стилю рекомендується дитині, так як підліткам в цьому плані складно догодити.

Якщо ви хочете купити якісні пенали за вигідною ціною, звертайтеся в наш інтернет-магазин. У нас ви знайдете все необхідне для школяра і зможете замовити якісну канцелярію з доставкою в будь-яке місто України.

scroll-up