Збираємося до школи - вибираємо рюкзак

ШКОЛЬНЫЙ РАНЕЦ CHI 885 D

Ортопедичний
рюкзак для школяра

Збираємося до школи - вибираємо рюкзак

Перед початком навчання турботливі батьки починають активні збори, і першим пунктом у списку покупок виступає рюкзак для школяра, адже малюк буде користуватися ним кожен день. Шкільна програма передбачає величезну кількість інформації, яка зосереджена саме в підручниках, а для того, щоб рюкзак для школяра надмірно не перенапружував дитину, зверніть увагу на ортопедичний рюкзак для школяра, який рекомендований педіатрами та ортопедами. Завдяки щільній спинці зі спеціальними виїмками, яка повторює вигини хребта, і поролоновими подушками, що пропускають повітря, дозволяють тілу дихати - тим самим перешкоджаючи парниковому ефекту.

Шкільний ранець vs рюкзак

Багато хто задається питанням: а яка між ними різниця? Внесемо якусь ясність: ранці шкільні виготовлені і розраховані спеціально для учнів молодших класів, з урахуванням їх вікових особливостей, мають твердий каркас, різної глибини відділення, і загальну вагу, яка зазвичай не перевищує 1 кілограма. Що стосується рюкзаків - більшість моделей м'які, нагадують мішок обтічної форми, але не настільки притримують спинку, і більш підходять старшокласникам. Виходячи з цього, можна підсумувати, що купити ранець для школи краще для молодших школярів, так як їх організм знаходиться в початковій стадії формування. Як би там не було, їх об'єднує те, що вони повинні відповідати певним вимогам:

  • міцні матеріали
  • надійна фурнітура
  • світловідбиваючі елементи

Додатковий плюс - це наявність пересувних лямок, з їх допомогою можна відрегулювати і підігнати під зріст дитини. Найзручнішими в користуванні вважаються шлейки шириною приблизно 5 сантиметрів: такі не врізаються в плечі і рівномірно розподіляють навантаження по всій спині. Всі ці пункти вкрай важливі, аби Ваш малюк відчував себе максимально комфортно, а Ви не турбувалися про те, що у нього можуть виникнути проблеми з поставою.

ШКОЛЬНЫЙ РАНЕЦ CHI 880 B

Рюкзак для дівчинки

Як купити ранець для школи і не помилитися?

Цілком природно, що протягом року ранець для школи проходить численні випробування на стійкість, бо часто діти не надто акуратно поводяться з рюкзаками, а він, у свою чергу, піддається впливу несприятливих погодних умов і щоденної експлуатації. Для того, щоб придбати якісну річ, перше, що потрібно зробити - це знайти надійного виробника, готового відповісти за свою продукцію власною репутацією. Такою є компанія Topgal, яка існує на ринку даної галузі вже більше 20 років, успішно реалізує високоякісні, пенали, аксесуари, а також студентські та міські рюкзаки. Звертайтеся до нас і переконаєтеся в цьому самі.

Бажаємо вдалих та приємних покупок!

Topgal.ua