Як вибрати рюкзак TOPGAL? Поради щодо вибору для школярів і студентів.

Опубліковано: 02-08-2017
|
Оновлено: 23-08-2017
|
Переглядів: 1759
Рейтинг:
/5 - 2 голосів
З наближенням нового навчального року батьки все частіше задаються питанням, який рюкзак вибрати для своєї дитини до школи. Спробуємо пояснити класифікацію рюкзаків в наших категоріях і як зробити правильний вибір.
 
Перш за все, потрібно дивитися на зріст, вагу і фізичну статуру вашої дитини.

Що і з якої категорії можна вибрати для першокласника?

Для самих маленьких першокласників TOPGAL спеціально розробив однокамерні ранці, які мають висоту близько 37 см і невеликий об`єм.
 
Другий варіант для невеликих першокласників - це дво або трикамерний рюкзак з категорії «Шкільні рюкзаки для першокласників». Всі ці шкільні рюкзаки близько 39-40 см у висоту і важать від 0,8 до 1,2 кг. Крім того, вони, як і ранці, мають подвійне регулювання шлейок - зверху і знизу, і грудний ремінь. Якщо правильно підлаштувати і затягнути шлейки, рюкзак не буде спадати навіть із самого маленького першокласника.

А якщо першокласник середнього або високого зросту?

Тоді у вас є перевага. Першокласникам середнього або високий зросту можна також вибрати рюкзаки з категорії для 2-3-го класу. А ті, чий зріст становить близько 130 см або вище можуть легко вибрати моделі з категорії для 4-6-го класу.
 
Висота рюкзаків в цих категоріях також близько 40 см, але вони розрізняються за об`ємом і формою. На дуже маленьких дітях такі рюкзаки виглядатимуть занадто громіздко, але для першокласників середнього зросту - цілком можуть підійти.

Як вибрати рюкзак для учнів середніх класів?

Рюкзаки з категорій з 2-го до 6-го класу різняться в основному за формою / об`ємом. При виборі нового рюкзака на другий або третій клас, ви також можете спокійно дивитися на категорію 4 - 6-го класу. Всі рюкзаки з обох категорій будуть служити не менше ніж до шостого-сьомого класу школи.

 

Важливий момент - порадьтеся зі своєю дитиною!

Що стосується дизайну, врахуйте побажання своєї дитини, в кінці кінців, вона буде ходити з рюкзаком в школу кожен день протягом декількох років! На наших рюкзаках ви не знайдете ліцензійні мотиви, персонажів з модних фільмів або ігор. Мода і улюблені герої змінюються з кожним новим фільмом / комп'ютерною грою / відео, і якщо вибрати рюкзак з якимось популярним персонажем, то через рік вам, можливо, доведеться його міняти.
 
Саме тому TOPGAL розробляє рюкзаки зі стильним, але в той же час універсальним і позачасовим дизайном, з мотивами, які не вийдуть з моди через рік.
 
ПОРАДА: Виберіть 3-5 рюкзаків, які на ваш погляд найкраще підійдуть дитині за розміром і формою, і нехай дитина серед них вибирає!

А в сьомому класі школи вибрати рюкзак зі шкільної колекції або вже з молодіжної?

І в цьому випадку при виборі ви повинні виходити зі росту вашої дитини. Наші молодіжні рюкзаки, рекомендовані для старших школярів і студентів, мають висоту 45 см. Вони більші, об'ємніші і мають іншу форму спинка, яка для більш маленьких школярів не підійде. Тому, перш ніж вирішити, купувати рюкзак зі шкільної або молодіжної колекції, потрібно виміряти відстань від верхньої частини плечей до нижньої частини поясниці дитини і відповідно зробити висновок про те, який рюкзак буде більш підходящим.
 
У категорії рюкзаків для 4 - 6-го класу у нас є моделі, які можуть цілком підійти і для більш старших школярів. Наприклад, місткі двокамерні рюкзаки з овальною передньою кишенею.
 
Для дівчаток моделі CHI CHI 868 796, CHI 703 для хлопчиків, наприклад, CHI 881.
 
Також об'ємні трикамерні рюкзаки з великою передньою кишенею CHI 795,  CHI744, CHI 700, CHI 878 та інші. Ці моделі цілком можуть підійти для учнів 7-8 класів.
 

Який рюкзак вибрати для старшокласника?

Для старшокласників можна вибирати з серії студентські та міські рюкзаки - вони більші за розміром і більш місткі, а також мають більш «дорослий» дизайн.
 
Великою перевагою наших рюкзаків з молодіжної колекції є те, що вони мають жорстку ортопедичну спинку, яку в багатьох модних рюкзаках для цієї вікової категорії просто не знайти.
 
Старшокласники часто вибирають сумки або рюкзаки виходячи тільки з їх дизайну, і можуть ігнорувати якість пошиття і той факт, що в цьому віці вони все ще ростуть і розвиваються, і тому важливо забезпечити здоров'я спини і попереку. Тому вибираючи рюкзак, звернути їх увагу на ці моменти повинні ми, батьки.
 
Розробляючи нову колекцію молодіжних студентських та міських рюкзаків, ми завжди робимо опитування серед старшокласників і студентів про їх побажання в кольорах і дизайні, тому наші рюкзаки завжди залишаються стильними та модними, а також відповідають всім вимогам з точки зору анатомії і здорового розвитку хребта.
 

А що вибрати студенту?

Він, звичайно, теж зможе вибрати рюкзак з наших колекцій. Усі молодіжні рюкзаки в задньому відділенні мають захищену кишеню, в яку можна покласти ноутбук або планшет. Також ми можемо порекомендувати спеціальні рюкзаки для ноутбуків, в яких відділення для ноутбука і планшета заховано під шлейками, що особливо зручно і практично при поїздках в громадському транспорті.

 

Що сказати на додаток

У цій замітці ми постаралися допомогти вам у виборі рюкзаків TOPGAL і, головним чином, в орієнтації між категоріями рюкзаків в нашому магазині www.topgal.ua. Найважливіше - завжди брати до уваги зріст і вагу дитини, а також її вік і статуру.
 
Потрібно також додати, що вибір рюкзака також залежить від потреб дитини і вимог вчителів і школи, кількості предметів, які дитина буде носити кожен день на спині. У когось рюкзак майже порожній, а хтось «падає» під вагою підручників.
 
Рюкзаки діти носять на спині кожен день протягом 9-10 місяців в році, тому ми пропонуємо продукти високої якості, місткі, функціональні, які сприяють здоровому розвитку та зросту дитини.
 
Все, починаючи від матеріалів, закінчуючи водовідштовхувальним покриттям щороку тестується Інститутом Випробувань і Сертифікації (ITC) в г.Зліне, завдяки чому продукція TOPGAL отримала знак Чеського якості.
 
Ми хочемо, щоб наші товари радували вас і ваших дітей!
 
Похожие статьи
Жіночі рюкзаки на всі випадки життя
19-11-2018
385
Жіночі рюкзаки на всі випадки життя
Жіночі рюкзаки на всі випадки життя   Що може бути кращим за традиційну дамську сумочку або клатч? Відповідь проста: жіночі рюкзаки. Вони відрізняються неймовірною місткістю, що дозволяє взяти з собою купу...

Читати статтю
Великий рюкзак - щоб все було під рукою
19-11-2018
361
Великий рюкзак - щоб все було під рукою
Щоб вмістити потрібні речі в одному місці і мати можливість скористатися ними в будь-який момент, кожному студенту або школяру необхідний великий рюкзак. Це оптимальний щоденний варіант для університету і роботи....

Читати статтю
Шкільні рюкзаки з мотивом Майнкрафт
07-04-2021
127
Шкільні рюкзаки з мотивом Майнкрафт
Шкільні рюкзаки Майнкрафт в нашому асортименті Діти - наші основні клієнти. Ось чому перед створенням нової моделі рюкзака ми запитуємо дітей, що їм подобається, що їм цікаво, який мотив вони хотіли б бачити на...

Читати статтю
Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?
02-03-2020
792
Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?
Сучасне навчання побудовано таким чином, що нерідко ми спостерігаємо картину, як діти несуть свої важкі сумки і рюкзаки в школу, при цьому сутулячись і згинаючи спини. Деякі рюкзаки дійсно виглядають великими,...

Читати статтю

Всі статті