Як вибрати шкільний рюкзак?

Опубліковано: 24-02-2017
|
Оновлено: 15-03-2021
|
Переглядів: 717
Рейтинг:
/5 - 2 голосів

5 порад, які допоможуть вибрати шкільний рюкзак - на що звернути увагу

Як вибрати рюкзак до школи - питання, яке задають собі всі батьки, діти яких закінчують дитячий садок. Звичайно, головним критерієм є зрість і вік дитини, а також розмір рюкзака, який повинен мати ортопедичну спинку, бути максимально легким і мати достатню кількість світловідбиваючих елементів для безпеки. Чи можна об'єднати всі ці функції в одній моделі і як зробити правильний вибір?

Ціна

Відносно рюкзака - найдорожчий не завжди означає найкращий і навпаки. У магазинах Ви знайдете дуже багато моделей - від найдешевших ринкових варіантів до дуже дорогих міжнародних брендів. Що ж впливає на їх ціну? Відмінностей між рюкзаками дуже багато. Великий вплив на ціну має якість матеріалів, фурнітури і ортопедична система спинки, яка дуже важлива для здоров'я і розвитку постави дитини.

Вага

Вага є важливим критерієм для батьків школярів. Дійсно, вага рюкзака має велике значення, але пам'ятайте і про іншу сторону медалі. Занадто легкий рюкзак-мішок не має вищезгаданої ортопедичної спинки, що створить додаткову напругу для спини, також кількість предметів, які може помістити така модель мінімальне. Ортопедична спинка з полегшеною алюмінієвою рамою практично не збільшує вагу рюкзака (наприклад, вага алюмінієвої рами в шкільних рюкзаках TOPGAL - 4 грами, в молодіжних моделях - 6 грам). Інші елементи, які можуть впливати на вагу - це різні декоративні нашивки або прикраси, кількість відділень і тип зовнішнього матеріалу, водостійкого покриття та внутрішньої підкладки.

Розмір

Радимо вибирати рюкзак по росту дитини. Якщо одяг іноді можна купити на виріст, то при виборі рюкзака керуватися цим принципом не слід. Якщо Ви купите першокласнику молодіжний рюкзак для шостого класу, то, не дивлячись на високу якість і ортопедичну спинку, він не буде відповідати вимогам для дитини такого віку. Великий рюкзак буде висіти нижче спини дитини і створювати додаткове навантаження, що може призвести до болю в попереку і плечах. Молодіжні рюкзаки призначені для дітей зростом вище 150 см. Крім того із-за більшого розміру вони важче рюкзаків для початкової та середньої школи.

Один рюкзак для школи, і для подорожей

Якщо Ви вирішили купити один спортивний рюкзак для школи і для подорожей, то не забувайте, що такі моделі не мають спеціальної ортопедичної конструкції, як рюкзаки для школи. Вони можуть мати анатомічну спинку, але сама конструкція позбавлена ​​жорсткості, так як передбачає можливість переносити різні предмети для заняття спортом, такі як м'яч, наприклад. Нижня частина рюкзака, як правило, зроблена з того ж матеріалу, що і весь рюкзак. Шкільні рюкзаки, на відміну від спортивних, мають більш щільну нижню частину і часто оснащені ніжками для стійкості і додаткового захисту.

«Але я хочу рюкзак з поні!»

Так, діти люблять мотиви з різними популярними героями, але ця любов триває не довго. Ми знаємо, що важко протистояти рекламі, але на зміну старим героям приходять нові і дитина починає просити новий рюкзак. Постарайтеся домовитися з дитиною про компроміс. Виберіть 3-5 моделей рюкзаків, які відповідають всім Вашим вимогам з охорони здоров'я, безпеки, розмірів і ваги. Нехай з цих моделей дитина і вибере рюкзак з мотивом, який їй найбільше сподобався. Адже їй доведеться носити цей рюкзак протягом наступних трьох років, і важливо, щоб він їй подобався.

Похожие статьи
Обираємо ранець для міста
02-11-2018
279
Обираємо ранець для міста
Міські рюкзаки: все своє носіть з собою Рюкзак RUBI 18026 G G Досить складно бачити сучасних громадян без таких дрібничок, як міські рюкзаки. Адже вони підкорили немало сердець. Не дарма, бо, це - ідеальна модерна...

Читати статтю
Дитячі рюкзаки для дошкільнят: золоті правила підбору
10-01-2019
677
Дитячі рюкзаки для дошкільнят: золоті правила підбору
ШКіЛЬНИЙ РЮКЗАК CHI 791 Q Ранці для першокласників - це невід'ємна частина образу кожного школяра і школярки. Але що, якщо ваше чадо відвідує садок або підготовку до першого класу? В такому випадку, дитячі рюкзаки...

Читати статтю
Як вибрати рюкзак TOPGAL? Поради щодо вибору для школярів і студентів.
02-08-2017
1760
Як вибрати рюкзак TOPGAL? Поради щодо вибору для школярів і студентів.
З наближенням нового навчального року батьки все частіше задаються питанням, який рюкзак вибрати для своєї дитини до школи. Спробуємо пояснити класифікацію рюкзаків в наших категоріях і як зробити правильний...

Читати статтю
Стильні міські рюкзаки
24-04-2018
604
Стильні міські рюкзаки
Мягкий рюкзак для мальчика Стильні міські рюкзаки - незмінні супутники сучасних людей Останнім часом дуже помітна тенденція переходу від звичних сумок до рюкзаків, а їх популярність стрімко зростає з...

Читати статтю

Всі статті