Як вибрати шкільний рюкзак?

Опубліковано: 24-02-2017
|
Оновлено: 15-03-2021
|
Переглядів: 753
Рейтинг:
/5 - 2 голосів

5 порад, які допоможуть вибрати шкільний рюкзак - на що звернути увагу

Як вибрати рюкзак до школи - питання, яке задають собі всі батьки, діти яких закінчують дитячий садок. Звичайно, головним критерієм є зрість і вік дитини, а також розмір рюкзака, який повинен мати ортопедичну спинку, бути максимально легким і мати достатню кількість світловідбиваючих елементів для безпеки. Чи можна об'єднати всі ці функції в одній моделі і як зробити правильний вибір?

Ціна

Відносно рюкзака - найдорожчий не завжди означає найкращий і навпаки. У магазинах Ви знайдете дуже багато моделей - від найдешевших ринкових варіантів до дуже дорогих міжнародних брендів. Що ж впливає на їх ціну? Відмінностей між рюкзаками дуже багато. Великий вплив на ціну має якість матеріалів, фурнітури і ортопедична система спинки, яка дуже важлива для здоров'я і розвитку постави дитини.

Вага

Вага є важливим критерієм для батьків школярів. Дійсно, вага рюкзака має велике значення, але пам'ятайте і про іншу сторону медалі. Занадто легкий рюкзак-мішок не має вищезгаданої ортопедичної спинки, що створить додаткову напругу для спини, також кількість предметів, які може помістити така модель мінімальне. Ортопедична спинка з полегшеною алюмінієвою рамою практично не збільшує вагу рюкзака (наприклад, вага алюмінієвої рами в шкільних рюкзаках TOPGAL - 4 грами, в молодіжних моделях - 6 грам). Інші елементи, які можуть впливати на вагу - це різні декоративні нашивки або прикраси, кількість відділень і тип зовнішнього матеріалу, водостійкого покриття та внутрішньої підкладки.

Розмір

Радимо вибирати рюкзак по росту дитини. Якщо одяг іноді можна купити на виріст, то при виборі рюкзака керуватися цим принципом не слід. Якщо Ви купите першокласнику молодіжний рюкзак для шостого класу, то, не дивлячись на високу якість і ортопедичну спинку, він не буде відповідати вимогам для дитини такого віку. Великий рюкзак буде висіти нижче спини дитини і створювати додаткове навантаження, що може призвести до болю в попереку і плечах. Молодіжні рюкзаки призначені для дітей зростом вище 150 см. Крім того із-за більшого розміру вони важче рюкзаків для початкової та середньої школи.

Один рюкзак для школи, і для подорожей

Якщо Ви вирішили купити один спортивний рюкзак для школи і для подорожей, то не забувайте, що такі моделі не мають спеціальної ортопедичної конструкції, як рюкзаки для школи. Вони можуть мати анатомічну спинку, але сама конструкція позбавлена ​​жорсткості, так як передбачає можливість переносити різні предмети для заняття спортом, такі як м'яч, наприклад. Нижня частина рюкзака, як правило, зроблена з того ж матеріалу, що і весь рюкзак. Шкільні рюкзаки, на відміну від спортивних, мають більш щільну нижню частину і часто оснащені ніжками для стійкості і додаткового захисту.

«Але я хочу рюкзак з поні!»

Так, діти люблять мотиви з різними популярними героями, але ця любов триває не довго. Ми знаємо, що важко протистояти рекламі, але на зміну старим героям приходять нові і дитина починає просити новий рюкзак. Постарайтеся домовитися з дитиною про компроміс. Виберіть 3-5 моделей рюкзаків, які відповідають всім Вашим вимогам з охорони здоров'я, безпеки, розмірів і ваги. Нехай з цих моделей дитина і вибере рюкзак з мотивом, який їй найбільше сподобався. Адже їй доведеться носити цей рюкзак протягом наступних трьох років, і важливо, щоб він їй подобався.

Похожие статьи
Замовити рюкзак просто і зручно
09-01-2019
683
Замовити рюкзак просто і зручно
ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК CODA 18048 B Мабуть, найбільш зручною різновидом сумочки є неоплачений рюкзак. Місткий, комфортний в експлуатації, який звільняє руки, рівномірно розподіляє навантаження по спині. Замовити рюкзак...

Читати статтю
Рюкзак - кращий подарунок до свят!
08-12-2017
782
Рюкзак - кращий подарунок до свят!
Ви шукайте цікавий новорічний подарунок? Хочете, щоб ваш подарунок служив коханій людині не один рік? У нас ви можете знайти кращий подарунок - ми допоможемо вам вибрати найбільш підходящий рюкзак. Рюкзак -...

Читати статтю
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка
02-11-2018
1179
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка ШКІЛЬНИЙ РАНЕЦЬ CHI 880 B Кожні люблячі батьки бажають своєму чаду тільки щастя і благополуччя, але, на жаль, лише бажання мало, і для того, щоб малюк був...

Читати статтю
Жіночий рюкзак купити - означає об'єднати комфорт і стиль
19-11-2018
718
Жіночий рюкзак купити - означає об'єднати комфорт і стиль
  Само собою, мандрівники, спортсмени та школярі використовують портфелі. Але, на сьогоднішній день, це не єдина функція даного творіння. Жіночий рюкзак купити вирішують все більше модниць. Сучасні колекції...

Читати статтю

Всі статті