Як вибрати шкільний пенал?

Опубліковано: 05-07-2017
|
Оновлено: 15-03-2021
|
Переглядів: 2540
Рейтинг:
/5 - 2 голосів

На що слід звернути увагу при виборі шкільного пенала для учнів початкових класів - поради експерта.

Вибір шкільного приладдя є непростою справою для батьків. Необхідно обдумано поставитися не лише до вибору рюкзака - шкільний пенал також повинен відповідати віку і потребам дитини. Одні моделі більше підходять для школярів початкових класів, інші - для старшокласників.
 
Маленькі школярі тільки вчаться самодисципліні, тому пенали, в яких їм буде важко знайти потрібну ручку або олівець їм навряд чи підійдуть. Якщо з раннього віку дитина звикне піклуватися про порядок свого шкільного приладдя, то в майбутньому вона буде дбати і про порядок інших своїх речей.
 
Ми радимо вибирати шкільні пенали високої якості з надійної фурнітурою, здатною витримати щоденні навантаження.

Шкільні пенали для учнів молодших класів повинні відповідати деяким основним критеріям:

  • жорстка конструкція для захисту вмісту;
  • еластичні тримачі для олівців (дозволяють підтримувати порядок в пеналі);
  • тримачі для ручок та гумки;
  • місце, де можна написати дані власника (в разі втрати);
  • місце для розкладу уроків;
  • широкий, не слизький бігунок на блискавці для зручності відкривання;
  • нетоксичний матеріал, з якого виготовлений пенал;
  • надійна якість пошиття.
Учні початкових класів багато малюють, розфарбовують, займаються творчістю, тому пенал повинен бути досить містким, щоб розмістити все для цього необхідне. Деякі аксесуари діти залишають в школі, але крейди, фломастери або олівці завжди повинні бути під рукою.
 
Конструкція пенала повинна бути міцною. У школі він може випадково падати з парти на підлогу, або діти можуть придумати розвагу - гратися ним, кидаючи один одному.
 
Дозвольте дитині самій вибрати шкільний пенал потрібного їй забарвлення, адже те, що подобається нам дорослим, не завжди подобається дітям. Хоча все ж практичніше буде купити пенал універсального забарвлення, тому що дуже модний казковий персонаж у вересні через три місяці може виявитися не цілком популярним.
 
Якщо у дитини багато потрібних їй речей, і всі вони не вміщаються в шкільному пеналі, ви можете купити їй додатково пенал-сувій для олівців або фломастерів.
 
Класичні шкільні пенали (прямокутні), як правило, здатні виконувати свої функції до кінця початкової школи.
 
Для середніх і старших школярів ви можете вибрати шкільний пенал типу «саше». Чим відрізняється традиційний пенал від саше пенала ви зможете дізнатися у нас на сайті в статті «Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?».

 

 
Похожие статьи
Чим керуватися при виборі міського рюкзака?
28-09-2017
338
Чим керуватися при виборі міського рюкзака?
Ви хочете купити хороший рюкзак, який прослужить вам не один рік, але не знаєте як це зробити? Постараємося вам допомогти! При виборі міського рюкзака, ми часто просто дивимося на його ціну. Так, це важливо. Але не...

Читати статтю
Рюкзак міський - вірний супутник на кожен день
25-07-2018
552
Рюкзак міський - вірний супутник на кожен день
Рюкзак чоловічий поліестер Рюкзак міський - вірний супутник на кожен день Сьогодні купити рюкзак для міста це не просто покупка, це пошук справжнього друга, адже саме з ним Ви будете проводити найбільше...

Читати статтю
Обираємо ранець для міста
02-11-2018
298
Обираємо ранець для міста
Міські рюкзаки: все своє носіть з собою Рюкзак RUBI 18026 G G Досить складно бачити сучасних громадян без таких дрібничок, як міські рюкзаки. Адже вони підкорили немало сердець. Не дарма, бо, це - ідеальна модерна...

Читати статтю
Рюкзак для ноутбука - критерії вибору
11-03-2021
660
Рюкзак для ноутбука - критерії вибору
Складно уявити собі більш зручний аксесуар для студентів і офісних співробітників, ніж рюкзак для ноутбука. З ним зручно возити важку техніку в транспорті, її можна брати з собою у відрядження, короткі заміські...

Читати статтю

Всі статті