Як вибрати шкільний пенал?

Опубліковано: 05-07-2017
|
Оновлено: 15-03-2021
|
Переглядів: 2104
Рейтинг:
/5 - 2 голосів

На що слід звернути увагу при виборі шкільного пенала для учнів початкових класів - поради експерта.

Вибір шкільного приладдя є непростою справою для батьків. Необхідно обдумано поставитися не лише до вибору рюкзака - шкільний пенал також повинен відповідати віку і потребам дитини. Одні моделі більше підходять для школярів початкових класів, інші - для старшокласників.
 
Маленькі школярі тільки вчаться самодисципліні, тому пенали, в яких їм буде важко знайти потрібну ручку або олівець їм навряд чи підійдуть. Якщо з раннього віку дитина звикне піклуватися про порядок свого шкільного приладдя, то в майбутньому вона буде дбати і про порядок інших своїх речей.
 
Ми радимо вибирати шкільні пенали високої якості з надійної фурнітурою, здатною витримати щоденні навантаження.

Шкільні пенали для учнів молодших класів повинні відповідати деяким основним критеріям:

  • жорстка конструкція для захисту вмісту;
  • еластичні тримачі для олівців (дозволяють підтримувати порядок в пеналі);
  • тримачі для ручок та гумки;
  • місце, де можна написати дані власника (в разі втрати);
  • місце для розкладу уроків;
  • широкий, не слизький бігунок на блискавці для зручності відкривання;
  • нетоксичний матеріал, з якого виготовлений пенал;
  • надійна якість пошиття.
Учні початкових класів багато малюють, розфарбовують, займаються творчістю, тому пенал повинен бути досить містким, щоб розмістити все для цього необхідне. Деякі аксесуари діти залишають в школі, але крейди, фломастери або олівці завжди повинні бути під рукою.
 
Конструкція пенала повинна бути міцною. У школі він може випадково падати з парти на підлогу, або діти можуть придумати розвагу - гратися ним, кидаючи один одному.
 
Дозвольте дитині самій вибрати шкільний пенал потрібного їй забарвлення, адже те, що подобається нам дорослим, не завжди подобається дітям. Хоча все ж практичніше буде купити пенал універсального забарвлення, тому що дуже модний казковий персонаж у вересні через три місяці може виявитися не цілком популярним.
 
Якщо у дитини багато потрібних їй речей, і всі вони не вміщаються в шкільному пеналі, ви можете купити їй додатково пенал-сувій для олівців або фломастерів.
 
Класичні шкільні пенали (прямокутні), як правило, здатні виконувати свої функції до кінця початкової школи.
 
Для середніх і старших школярів ви можете вибрати шкільний пенал типу «саше». Чим відрізняється традиційний пенал від саше пенала ви зможете дізнатися у нас на сайті в статті «Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?».

 

 
Похожие статьи
Купити жіночий рюкзак - завдання кожної стиляги
24-09-2018
671
Купити жіночий рюкзак - завдання кожної стиляги
РЮКЗАК SIAN 18033 G У всі часи дівчата прагнули до того, щоб виглядати стильно і красиво. І 21 століття не стало винятком. Сьогодні купити жіночий рюкзак хочуть багато представниць прекрасної половини людства, адже...

Читати статтю
Модні рюкзаки цього сезону - які вони?
28-08-2018
727
Модні рюкзаки цього сезону - які вони?
Рюкзак Yumi Портфель - незамінний і універсальний винахід, який легко увійшов в наше життя і побут, в зв'язку з чим з'явилася нова категорія - не просто багатофункціональні і корисні, але ще і модні рюкзаки....

Читати статтю
Навіщо потрібно читати книги?
12-09-2017
760
Навіщо потрібно читати книги?
Чи вірно, що читання впливає на розвиток дітей? Одного разу мій дорослий син подзвонив мені і сказав: «Мама, я просто подумав, що дуже хочу подякувати тобі за те, що коли я був маленьким, вечорами ми читали ...»   Я...

Читати статтю
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки
06-07-2018
1857
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки Рюкзак для підлітків Сьогодні всі знають що таке рюкзак і на скільки це зручно, але чи знаєте Ви, як він з'явився на світ? Зародження такої конструкції...

Читати статтю

Всі статті