Як вибрати шкільний пенал?

На що слід звернути увагу при виборі шкільного пенала для учнів початкових класів - поради експерта.

Вибір шкільного приладдя є непростою справою для батьків. Необхідно обдумано поставитися не лише до вибору рюкзака - шкільний пенал також повинен відповідати віку і потребам дитини. Одні моделі більше підходять для школярів початкових класів, інші - для старшокласників.
 
Маленькі школярі тільки вчаться самодисципліні, тому пенали, в яких їм буде важко знайти потрібну ручку або олівець їм навряд чи підійдуть. Якщо з раннього віку дитина звикне піклуватися про порядок свого шкільного приладдя, то в майбутньому вона буде дбати і про порядок інших своїх речей.
 
Ми радимо вибирати шкільні пенали високої якості з надійної фурнітурою, здатною витримати щоденні навантаження.

Шкільні пенали для учнів молодших класів повинні відповідати деяким основним критеріям:

  • жорстка конструкція для захисту вмісту;
  • еластичні тримачі для олівців (дозволяють підтримувати порядок в пеналі);
  • тримачі для ручок та гумки;
  • місце, де можна написати дані власника (в разі втрати);
  • місце для розкладу уроків;
  • широкий, не слизький бігунок на блискавці для зручності відкривання;
  • нетоксичний матеріал, з якого виготовлений пенал;
  • надійна якість пошиття.
Учні початкових класів багато малюють, розфарбовують, займаються творчістю, тому пенал повинен бути досить містким, щоб розмістити все для цього необхідне. Деякі аксесуари діти залишають в школі, але крейди, фломастери або олівці завжди повинні бути під рукою.
 
Конструкція пенала повинна бути міцною. У школі він може випадково падати з парти на підлогу, або діти можуть придумати розвагу - гратися ним, кидаючи один одному.
 
Дозвольте дитині самій вибрати шкільний пенал потрібного їй забарвлення, адже те, що подобається нам дорослим, не завжди подобається дітям. Хоча все ж практичніше буде купити пенал універсального забарвлення, тому що дуже модний казковий персонаж у вересні через три місяці може виявитися не цілком популярним.
 
Якщо у дитини багато потрібних їй речей, і всі вони не вміщаються в шкільному пеналі, ви можете купити їй додатково пенал-сувій для олівців або фломастерів.
 
Класичні шкільні пенали (прямокутні), як правило, здатні виконувати свої функції до кінця початкової школи.
 
Для середніх і старших школярів ви можете вибрати шкільний пенал типу «саше». Чим відрізняється традиційний пенал від саше пенала ви зможете дізнатися у нас на сайті в статті «Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?».

 

 
Topgal.ua