Творчість на свіжому повітрі для дітей

Опубліковано: 19-10-2017
|
Оновлено: 08-11-2017
|
Переглядів: 1221
Рейтинг:
/5 - 2 голосів

Заняття з фарбами не завжди повинні закінчуватися пранням

У вашого малюка виникло бажання створити новий художній твір, а ви сердитесь, бо знову потрібно буде мити килим і прати забарвлену сорочку? Є спосіб цього уникнути! Упакуйте усе необхідне для творчості в рюкзак і виходите на вулицю. Малювання, розмалбовування і ліплення з пластиліну не обов'язково повинні робитися в квартирі. У будь-яку пору року ви можете зайнятися творчістю на свіжому повітрі під відкритим небом.

Фарби - дуже улюблені малюками, можна використовувати не тільки для малювання пензликом на папері. Дозвольте дитині занурити пальчики в фарбу і створювати фантастичні візерунки на тротуарі. Безпечна, нетоксична фарба на водній основі легко змивається дощем, тому проблем не буде. Можна назбирати листя, розмалювати їх в різні кольори, а потім приклеїти на аркуш паперу, створюючи унікальну композицію. Навіть взимку можна поекспериментувати і замість очок-вуглинок намалювати сніговику фарбами красиві блакитні очі. Веселіться разом з дітьми - використовуйте спеціальні фарби, щоб намалювати щось на обличчі дитини, або дозвольте йому самому щось намалювати на вашому обличчі. І навіть якщо щось капне на землю, вам не потрібно турбуватися про чищення підлоги. Єдиний захист, який потребує ваша дитина - це захист одягу: краще буде наверх кофти або куртки надіти спеціальний фартух. Його можна буде легко випрати, і він буде чистим і готовим до наступного виходу. Фартух також стане в нагоді для занять малюванням в школі чи дитячому садку. Вибираючи відповідну модель фартуха, подивіться, як вона закріплюється - чи зможе дитина самостійно впоратися з застібками або зав'язками.

Крейда - напевно, більшість з вас коли-небудь грали в класики. Досить намалювати на асфальті відповідні квадратики, і розвага готова. Але крейду можна також використовувати і в інших цілях. На додаток до малювання квітів і сонця ви можете, наприклад, грати в каламбури - дитина малює якийсь предмет, а ви повинні вгадати, що це таке. Потім ви малюєте, наприклад, слона і нехай малюк вгадає, яку тварину ви намалювали. Навіть якщо у вас немає художніх навичок, вам буде весело разом. Ви також можете організувати міні похід. Намалюйте крейдою стрілки і сховайтеся за деревом або в кущах. Дитина буде знаходити вас за підказкою. При покупці крейди зверніть, будь ласка, увагу на те, що в продажу є спеціальна крейда для дітей і алергіків зі зниженим виділенням пилу.
 
Пластилін - вам не потрібно сидіти обов'язково за столом, займаючись ліпленням. Ви так само можете сидіти на галявині або на лавці в парку. Пластилінові чоловічки з руками з паличок і ногами з каштанів будуть для маленького скульптора ще більш цікаві. Вибір пластиліну різних видів і кольорів дуже великий. Однак, звичайно ж, варто звертати увагу його не токсичність і безпеку для дитини.
 
Пісок - пісочниця є незамінним елементом кожного ігрового майданчика. Будівництвом замків і виготовленням пасочек, напевно, займається кожна дитина. Щоб було ще цікавіше, можна створювати образи з піску, малюючи паличкою на вирівняній поверхні. Але замість піску можна також пограти з ... багнюкою! Чому ні? Формування чогось з мокрої багнюки, безумовно, дуже порадує маленького художника. Не забудьте, однак, захистити одяг дитини фартухом. Без його прання тут не обійтися, та кофта або куртка залишаться чистими.
 
Будь-які художні розваги, будь то крейда, кольорові олівці чи фарби, розвивають чутливість і уяву дитини. Утримання в маленьких пальчиках крейди або пензлика допомагає розвитку дрібної моторики і є ключем до навчання письму в подальшому. Хороший пенал для олівців, крейди, фломастерів або пензликів, в якому дитина буде зберігати всі свої «скарби», додатково буде мотивувати до творчої діяльності. Дозвольте дітям проявити фантазію в створенні своїх маленьких шедеврів, навіть якщо при цьому вони повернутися додому брудні. Усміхнене личко і рум'янець на щічках повинні бути для нас достатньою винагородою за зусилля, спрямовані на організацію заходів творчості на свіжому повітрі.
 
Похожие статьи
Купити жіночий рюкзак - завдання кожної стиляги
24-09-2018
706
Купити жіночий рюкзак - завдання кожної стиляги
РЮКЗАК SIAN 18033 G У всі часи дівчата прагнули до того, щоб виглядати стильно і красиво. І 21 століття не стало винятком. Сьогодні купити жіночий рюкзак хочуть багато представниць прекрасної половини людства, адже...

Читати статтю
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка
02-11-2018
1179
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка
Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка ШКІЛЬНИЙ РАНЕЦЬ CHI 880 B Кожні люблячі батьки бажають своєму чаду тільки щастя і благополуччя, але, на жаль, лише бажання мало, і для того, щоб малюк був...

Читати статтю
Купити рюкзак школяреві
02-05-2018
538
Купити рюкзак школяреві
Купити рюкзак школяреві сьогодні не складає труднощів, адже серед величезного асортименту: рюкзаки для 2-3 класу, 4-6 класу, для старшої школи і т.д. Кожен неодмінно знайде щось до душі. Але практично всі батьки...

Читати статтю
Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?
07-07-2017
2773
Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?
Як вибрати шкільний пенал для підлітка, щоб задовольнити його вимогам? Після закінчення початкової школи діти просять батьків купити їм нове шкільне приладдя. Купівля нового рюкзака і пенала обов'язково порадує...

Читати статтю

Всі статті