Студентські рюкзаки

12345 
Рюкзак TONY 20040 Рюкзак
1985грн
Рюкзак YUMI 20039 Рюкзак
1985грн
Рюкзак SIAN 20038 Рюкзак
2095грн
Рюкзак YUMI 20037 Рюкзак
1985грн
Рюкзак ROTH 20036 Рюкзак
1985грн
Рюкзак SURI 20035 Рюкзак
1985грн
Рюкзак RUBI 20034 Рюкзак
1985грн
Рюкзак YUMI 20033 Рюкзак
1985грн
Рюкзак RUBI 20032 Рюкзак
1985грн
Рюкзак TERI 20031 Рюкзак
1985грн
Рюкзак ROTH 20029 Рюкзак
1985грн
Рюкзак SURI 20028 Рюкзак
1985грн
12345 

Студентські та міські рюкзаки - один з улюблених типів аксесуарів у дорослих людей, що мають активну життєву позицію. Такі речі дуже функціональні, надійні, крім того, завдяки популярності спортивного стилю вони ще й дуже модні. Щоб ви могли придбати подібну річ і для себе, давайте розберемося, які особливості мають студентські рюкзаки, і на що варто орієнтуватися, їх купуючи.

Рюкзаки для студентів - зручна і практична річ

Багато молодих людей, прагнучи виглядати дорослішими, часто беруть на навчання дамські сумки або дипломати. Такі речі, безумовно, стильно виглядають, але з практичної точки зору вони абсолютно марні. Хорошою альтернативою для студентів є рюкзаки для дорослих. У них зручно носити підручники і особисті речі, їх не страшно забруднити в громадському транспорті і можна взяти з собою в заміську поїздку. Потрібно тільки підібрати модель зі зручною посадкою і достатньою кількістю кишень. З такою річчю ви зможете вести звичний активний спосіб життя.

Рюкзак для студента: види і особливості

Аксесуари для студентів можна умовно розділити на дві великі категорії:

  • Міські. Більш компактні, виконуються в стилі кежуал, романтичному (жіночі зразки), ультрамодному, діловому (чоловічі моделі). Виробляються з різних матеріалів, включаючи щільну тканину, шкіру. Мають два-три відділення. Часто подібні аксесуари прикрашені нашивками, аплікаціями, різноманітними принтами.
  • Спортивні. Більш місткі, можуть використовуватися не тільки для навчання, але і для подорожей. Виробляються переважно з щільної тканини з водонепроникним покриттям. Мають велику кількість відділень для зберігання і транспортування речей. Це кращий вибір для студентів, які багато подорожують.

За своїми характеристиками обидва різновиди аксесуарів сильно відрізняються від подібних речей для школярів. Їх часто роблять без ортопедичних вставок, такі рюкзаки відрізняються більш легкою вагою, меншою кількістю відділень, відсутністю світловідбивних елементів. Вони більш практичні для дорослих людей і добре гармонують з одягом будь-якого стилю.

Як правильно вибрати рюкзак для студента

Зробити вибір на користь практичного і якісного рюкзака для студентів не складно. Для початку потрібно з'ясувати, для яких саме цілей ви будете таку річ використовувати. Якщо аксесуар купується для навчання, доцільно вибрати модель, в яку поміщаються книги і зошити формату А4. Підійдуть рюкзаки з ортопедичною спинкою і м'якими боками, мають 3 і більше відділень і внутрішні кишені для гаджетів. Якщо ж подібна річ потрібна вам тільки для прогулянок по місту, можете зупинити вибір на невеликих виробах з тканини або шкіри з двома відділеннями: великим під основні речі і малим для грошей і проїзних документів.

Вигідно купити рюкзаки для студентів ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми допоможемо вам визначитися з конкретною моделлю аксесуара і забезпечимо її швидку доставку в будь-який регіон України.