Колекція шкільних рюкзаків CHILLI 2023

 

Де купити модні рюкзаки для дітей і підлітків в Україні?

Трендові моделі з голографічними вставками, пластмасовими елементами, модними абстрактними малюнками можна замовити в нашому інтернет-магазині. Тут ви підберете фірмові вироби з ортопедичною спинкою, рюкзаки з міцного текстилю для школи і занять спортом, а також легкі прогулянкові зразки з прозорого пластика або лакованої еко шкіри.

Основні вимоги до дитячих рюкзаків

Для дошкільнят і школярів використовуються ранці з міцним корпусом і атрибути з м'якими бічними стінками. Вони відповідають наступним вимогам:
  • Мають 2 відділення формату А4 і 4-5 дрібних відсіків під ланч бокс і канцелярське приладдя.
  • Виготовляються з міцних нетоксичних матеріалів.
  • Мають ортопедичну спинку і широкі м'які шлейки.
  • Вага рюкзака для першокласника не може перевищувати кілограма. Для дівчаток і хлопчиків постарше можна підібрати моделі масою в 1,5 кг.

Види дитячих рюкзаків

У продажу представлено кілька різновидів подібних аксесуарів. Серед них:
  • М'які рюкзачки для дошкільнят. Вміщають не більше 10 літрів. Підійдуть для коротких подорожей, прогулянок по місту.
  • Шкільні ранці. У цю категорію входять місткі ранці з ортопедичною спинкою, твердими стінками і дном.
  • Молодіжні аксесуари. Мають ортопедичну спинку і м'які стінки. Ці молодіжні рюкзаки підійдуть студентам, чоловікам і жінкам, які працюють в офісах.
У кожній з категорій представлені як дороге шкільне приладдя, так і недорогі зразки для навчання і спорту. Якісну модель можна знайти під будь-який запит.
Як підібрати дитячий ранець в інтернет-магазині
Вибрати якісний і недорогий аксесуар для дитини нескладно. Для цього треба діяти так:
 

Для початку визначтеся з типом виробу:

шкільний ранець,
аксесуар для прогулянок або ж ранець для підлітка.
 
Позначте для себе цінову категорію. Розгляньте кілька варіантів дитячих шкільних рюкзаків, порівняйте їх з базовими характеристиками. Виберіть той, який підходить за ціною і стилем.
Перед тим, як купити дитячий рюкзачок в Україні, що відповідає всім перерахованим вище характеристикам, обов'язково покажіть його дитині.
 
Замовити рюкзачки для першокласників, підлітків, студентів ви зможете в інтернет-магазині. Тут ви за кілька хвилин підберете відповідну модель під будь-які вимоги. Ми допоможемо вам визначитися зі зручним варіантом оплати товару і забезпечимо його доставку по Україні.