Шкільний пенал для підлітків - яким він повинен бути?

Як вибрати шкільний пенал для підлітка, щоб задовольнити його вимогам?

Після закінчення початкової школи діти просять батьків купити їм нове шкільне приладдя. Купівля нового рюкзака і пенала обов'язково порадує дитину. Давайте подивимося, які критерії повинні впливати на вибір в покупці? Яким повинен бути шкільний пенал для підлітків?
 

Учням середніх і старших класів вже не потрібна велика кількість ручок або олівців. Цілком достатньо буде мати пару простих олівців, кілька ручок - звичайних і кольорових, лінійку і циркуль.
 
Модним і дуже функціональним варіантом шкільного пенала для підлітків буде модель типу «саше». Добре, якщо в середині такого пенала є невелика кишеня на блискавці, в яку можна покласти кілька дрібних речей, наприклад гумку і точило. Усі речі повинні легко проглядатися і бути доступними, щоб не витрачалося багато часу на пошуки. Дуже важлива якість пошиття пенала і не токсичність матеріалів, з яких він виготовлений. Краще, якщо шкільний пенал для підлітків буде жорстким, а не м'яким. У м'яких моделях олівці дуже часто ламаються, а у школяра не завжди є час, щоб заточити їх, коли вони найбільше йому потрібні. Слід також уникати покупки металевих шкільних пеналів - вони недостатньо функціональні і іноді важко закриваються. Крім того, такі моделі важче і займають більше місця в рюкзаку.
 
Шкільний пенал для підлітків типу «саше» невеликий за розміром, так що без проблем вміститися в рюкзаку, повному книг і зошитів. Такі пенали легкі і місткі, здатні вмістити все необхідне.
 
Topgal.ua