Шкільні рюкзаки з мотивом Майнкрафт

Шкільні рюкзаки Майнкрафт в нашому асортименті

Діти - наші основні клієнти. Ось чому перед створенням нової моделі рюкзака ми запитуємо дітей, що їм подобається, що їм цікаво, який мотив вони хотіли б бачити на своєму рюкзаку для школи. Більш того, в наші дні діти багато часу проводять за комп'ютером, не тільки навчаючись онлайн, але і граючи в ігри. Однією з найпопулярніших ігор протягом багатьох років була гра Minecraft, яка дуже часто з'являлася в дитячих побажаннях.

Як бренд, ми робимо ставку на власний ненав'язливий дизайн. Ось чому ми, натхненні цією грою, створили наш власний дизайн шкільного рюкзака Майнкрафт. І так до сезону 2019 був випущений шкільний рюкзак ELLY 19014, призначений для 1-4 класів.

Популярність моделі ELLY 19014 перевершила всі очікування. Завдяки великій популярності, новаторському дизайну, а також якості виготовлення шкільний рюкзак ELLY 19014 був обраний Продуктом року в 2019 і 2020 роках в категорії шкільних рюкзаків в рейтингу Heureka.

Ось чому ми випустили ще два шкільних рюкзака дизайну Майнкрафт, на цей раз в стилі мілітарі. Модель ENDY 21016 призначений для самих маленьких школярів 1-3 класів початкової школи. Шкільний рюкзак MIRA 20046 призначений для школярів більш старшого віку, підійде для 3-6 класів.

 

Topgal.ua