Рюкзаки 2020: модні тенденції

Ми живемо в дуже цікавий час, коли кількість цілей і завдань у людей постійно збільшується. Бути активним, не сидіти на місці - ось головний слоган сучасної людини. Саме тому в повсякденному житті кросівки часто замінюють високі підбори і вузькі туфлі, а замість не практичних сумочок і кейсів сучасні модниці та модники все частіше вважають за краще стильний місткий рюкзак.

Рюкзаки 2020: модні тенденції

Які ж основні тренди на рюкзаки намічаються в 2020 році?

Основне правило при виборі рюкзака - він повинен бути функціональним, але в той же час не повинен бути нудним. Рюкзак повинен бути зручним і в той же час доповнювати ваш образ. Різноманітність форм, принтів і фактур - ось основні тенденції майбутнього сезону.

А як щодо розміру?

З цього приводу не варто турбуватися. Дизайнери пропонують як мініатюрні моделі, так і досить об'ємні. Але так як в моду все більше входить практичність і функціональність, то в наступаючому сезоні дуже популярними будуть об'ємні місткі рюкзаки з достатньою кількістю кишень і відділень.

Модний декор рюкзака підкреслить вашу індивідуальність

Стильно і оригінально в 2020 році будуть виглядати міські рюкзаки з наступними тенденціями в дизайні:

  • яскраві кольори і візерунки
  • різні точки, смужки і завитки на основному фоні
  • квіткові мотиви і мотиви тварин
  • геометричні фігури
  • поєднання різних фактур
  • оригінальні нашивки
  • дизайнерські принти

Також в нових колекціях ви зможете побачити і класичні однотонні сірі або чорні рюкзаки, доповнені більш яскравою фурнітурою.

Модний рюкзак 2020 року - з чим носити

Нові тенденції в моді дозволять вибрати рюкзак, який буде ідеально поєднуватися, як з діловим, так і з повсякденним стилем в одязі. Якщо ви віддаєте перевагу більш вільним формам і крою, то для вас відмінно підійдуть яскраві функціональні моделі з оригінальними дизайнерськими рішеннями. Якщо ж ваш рід занять більше передбачає діловий стиль, то ви без зусиль зможете підібрати класичний однотонний рюкзак, який задовольнить всі ваші щоденні потреби.

Купити модний якісний рюкзак ви можете в нашому інтернет-магазині. Рюкзаки Topgal поєднують в собі всі наймодніші тенденції, тому завжди в тренді! Topgal - Be Yourself!

Topgal.ua