Рюкзак з ортопедичною спинкою - найкращий вибір!

Здоровий спосіб життя, турбота про власне тіло - новий тренд серед сучасної молоді. Все більше людей вважають за краще вживати правильну здорову їжу, відмовляються від шкідливих звичок, купують речі, які не шкодять організму. Сучасні молоді люди дуже вимогливі у всьому - починаючи від одягу і закінчуючи аксесуарами. Ось чому все більшою популярністю і попитом користуються рюкзаки з ортопедичною спинкою, які не тільки красиві і комфортні, але також служать запорукою здорового хребта!

Рюкзак з жорсткою або м'якою спинкою?

Рюкзак з ортопедичною спинкою - найкращий вибір!

У чому ж відмінність між жорсткою і м'якою спинкою в рюкзаку? На перший погляд всі моделі рюкзаків можуть здатися однаково красивими і функціональними, проте їх конструкція може істотно відрізнятися. Так наявність жорсткої ортопедичної спинки в рюкзаку відчутно знижує навантаження на хребет, допомагає запобігти сутулості і сколіозу. Особливо це важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя і щодня носять в рюкзаку безліч необхідних речей, починаючи від підручників або робочих матеріалів і закінчуючи спортивною формою і ноутбуком. Матеріали, з яких виготовлена жорстка ортопедична спинка рюкзака, утримують її в однаковій формі і запобігають некрасивій і незручній деформації під вагою і вмістом. 

Рюкзак з ортопедичною спинкою: особливості 

Так як наявність ортопедичної спинки в молодіжних і міських рюкзаках зараз стала популярною, багато виробників почали випускати рюкзаки з подібними характеристиками. Однак, на жаль, далеко не завжди те, що позиціонується, як ортопедична спинка, насправді такою є. Як же зрозуміти, що спинка в рюкзаку дійсно ортопедична, і що це не черговий маркетинговий хід не зовсім добросовісних виробників? 

На що варто звернути увагу при виборі рюкзака з ортопедичною спинкою

Є кілька особливостей, на які варто звернути увагу при виборі тієї або іншої моделі рюкзака:

  • перше, що необхідно, це щоб спинка рюкзака володіла дійсно ортопедичними властивостями. Для цього вона обов'язково повинна бути посилена каркасом, виготовленим з міцнішого матеріалу, алюмінію або пластмаси. Алюмінієвий каркас дуже легкий, не додає додаткової ваги рюкзаку, але в той же час досить міцний, щоб утримувати спинку в правильному вигині. Пластмаса також досить часто використовується при виготовленні ортопедичної спинки, однак вона менш міцна і може зламатися при ударі рюкзака або падінні на підлогу.
  • подушки, з яких виготовлена спинка, також відіграють важливу роль. Їх форма і кількість повинна відповідати віку і зросту. Ви можете звернути увагу, що в дитячих і дорослих рюкзаках подушки розташовані по різному - це пов'язано з різною анатомією спини у дітей і дорослих.
  • матеріали, з яких виготовлена спинка. Вони повинні бути повітропроникними і повертати свою первісну форму при деформації.

І наостанок, звичайно ж, основним критерієм при виборі рюкзака, як і будь-якої речі, має служити те, що він обов'язково повинен подобатися тому, хто їм буде користуватися, інакше навіть найякісніша і найліпша річ буде припадати пилом у шафі, а гроші будуть витрачені даремно.

Бажаємо всім приємних покупок!

 
Topgal.ua