Різдвяні новинки 2017

17.10.2017

Шкільні новинки для дівчаток

Рюкзак ENDY17004 G (1-3 клас)

 
Дивний легкий рюкзак для маленької модниці з мотивом метеликів на переднїй кишені.
 
Новинка! Дана модель по периметру передньої кишені містить гнучке оптичне світлопровідне полімерне волокно SCILIF SunFibre (http://scilif.com/). Щоб волокно почало світитися, до рюкзака необхідно буде докупити додатково блок управління (джерело живлення). Світловолокно і панель управління абсолютно безпечні для дитини. Є кілька режимів роботи - світіння і мерехтіння з різною частотою, світло видно на відстані до 2 км. Це наш спеціальний продукт для дітей з функціями безпеки і ігровим елементом.
 

Рюкзак OCO17002 G (1-4 клас)

Оксамитове серце на передній кишені, три відділення - красива і містка модель, яка прослужить до кінця початкової школи і принесе радість вашій принцесі.
 

Рюкзак ALLY17005 G (2-6 клас)

Наша улюблена модель з двома відділеннями і двома кишенями, в новому забарвленны - квіти на темному фоні, подобається? Чекайте в середині листопада!
 

Шкільні новинки для хлопчиків

Рюкзак ENDY17003 B (1-3 клас)

 
Рюкзак для маленьких астронавтів:) З видом з кабіни космічного корабля!
 
Так само, як і модель для дівчаток ENDY17004 G, рюкзак по периметру передньої кишені додатково містить гнучке оптичне світоволокно SCILIF SunFibre - функція додаткової безпеки і цікавий ігровий елемент для дитини. Світло видно на відстані до 2 км.
 
Увага! Для роботи волокна, необхідна додаткова панель управління, яка можна буде придбати окремо.
 

Рюкзак COCO17001 B (1-4 клас)

Модель з трьома відділеннями, з абсолютно новим мотивом - малюнком міста на передній кишені і оригінальним брелоком.
 

Рюкзак CODA17006 B (2-6 клас)

Улюблена двокамерна модель з великою кишенею в новому практичному забарвленні. Буде доступна в продажу з середини листопада!
 

Рюкзак для старшокласників, студентів та молоді RUBI17007 G

Нова модель в нашій молодіжній колекції. Два великих відділення і дві передні кишені для всіх необхідних речей. І новий хіт від дизайнера Topgal - оригінальні нашивки!
 
До кожної нової моделі рюкзака можна буде підібрати пенал відповідного дизайну і дощовики у двох нових забарвленнях: