Ранець TOPGAL - переможець тесту рюкзаків

31.08.2017

Наш ранець CHI 880 виграв тест ранців, проведений чеським незалежним виданням MF DNES!

Чеська незалежна газета MF DNES в статті «Чому не варто економити на хорошому шкільному рюкзаку» протестувала 12 різних виробників ранців. Ранець TOPGAL отримав найвищий бал за оцінками рецензентів, фізіотерапевтів і покупців.
 
Ранець CHI 880 призначений для самих маленьких школярів. Він має одне відділення, висота становить 37 см і обсяг розрахований на 1-3 клас школи.
 
Ранець CHI 880 являє собою поєднання класичного каркасного ранця з рюкзаком. Завдяки невеликим розмірам ідеально підходить для дівчаток 1-3 класу. Незважаючи на менші розміри в порівнянні з класичними рюкзаками, в ранець вільно поміщається папка формату А4.
 

Ранець має жорстку конструкцію і не перекидається навіть після відкриття. Простір усередині розділений спеціальними водонепроникними перегородками на три частини, так що першокласник з легкістю зможе розкласти всі свої підручники і зошити, і завжди буде знати, де що знаходиться. Крім того, в середині є невеликий органайзер для ручок, смарт-карти, телефону і кишеня на блискавці. Також компанія TOPGAL розробила цю модель в більш темному дизайні для дівчаток CHI 784.
 
На передній стороні ранця є дві невеликі кишені для пеналу і ланч боксу. Пляшку можна поставити в бокову кишеню. Ортопедична система спинки з легким алюмінієвим каркасом забезпечить здоровий розвиток хребта, а великі світловідбиваючі елементи - безпечну видимість дитини по дорозі в школу.
 
Для хлопчиків з цієї ж серії представлена ​​модель CHI 885 з мотивом комбайнів і модель CHI 785 з технічним мотивом.