Компанія TOPGAL була заснована в 1993 році в Чехії і спочатку спеціалізувалася на виготовленні шкіряних виробів. Два роки по тому Компанія почала спеціалізуватися на виробництві шкільних і молодіжних рюкзаків і аксесуарів з оригінальним і універсальним дизайном.
 
Компанія TOPGAL є лідером у своїй галузі на Чеському ринку. Також Компанія успішно працює на зарубіжних ринках. Має дочірні компанії в Польщі, Словаччині та Угорщині. З 2016 року компанія TOPGAL представлена на Українському ринку.

Главный офис TOPGAL Штернберк, Чехия

                                                                                       Головний офіс TOPGAL Штернберк, Чехія

Бренд TOPGAL

Бренд TOPGAL включає в себе кілька груп продукції:
  • шкільні рюкзаки та пенали, дитячі рюкзаки представлені в колекції CHILLI
  • молодіжні рюкзаки та пенали, міські рюкзаки, рюкзаки для старшої школи представлені в колекції STREET HIT
  • рюкзаки і сумки для ноутбуків
  • різні аксесуари, такі як сумки для змінного взуття, гаманці, сумки-чохли на шию, фартухи для художньої освіти, ланч-бокси ..

Наша філософія бізнесу

Нашою метою є бездоганне обслуговування клієнтів, висока якість продукції, сучасний і оригінальний дизайн і розумна ціна.
 
Щороку ми збагачуємо наш асортимент новими колекціями рюкзаків, зовнішній вигляд яких реагує на новий стиль, тенденції, кольори та інновації.
 
Діти є нашими найважливішими клієнтами. Наші шкільні рюкзаки мають крупні світловідбиваючі елементи, відображаючу окантовку по всьому периметру рюкзака, на шлейках, і біля основи, таким чином, ваша дитина буде помітна на шляху до школи навіть в темний час доби або при поганих погодних умовах. Безпека має першорядне значення.

Школьные рюкзаки TOPGAL - лучший выбор для вашего ребенка