Особливості модних шкільних рюкзаків сезону 2021-2022

Опубліковано: 24-03-2021
|
Оновлено: 07-04-2021
|
Переглядів: 487
Рейтинг:
/5 - 6 голосів

Одне з найбільш складних завдань для кожного з батьків - купити шкільний рюкзак для дівчинки або хлопчика. Адже це виріб повинен подобатися дитині, відповідати санітарним нормам і модним тенденціям. Щоб ви змогли впоратися з цим завданням, розберемо, які навчальні аксесуари актуальні в поточному сезоні, і на що важливо звертати увагу при їх купівлі.

У цьому сезоні найбільш популярними виявилися портфелі для першокласників і старшокласників, які мають такі особливості:

  • Плавні округлі форми. У 2020-2021 навчальному році популярні прямокутні моделі з овальним верхом.
  • Комбінація 2-3 відтінків в оформленні. Для дівчаток - це поєднання рожевого, фіолетового, білого, для хлопчиків - синього, зеленого, жовтого.
  • Наявність коліщаток для транспортування ранця (у моделей для учнів початкової школи).

Окремо варто поговорити про моду на рюкзаки для студентів чоловічі та жіночі. У цьому сезоні популярними виявилися вироби з мінімалістичним оформленням: овальні, прямокутні зразки з 2-3 місткими відділеннями і парою дрібних кишеньок. Що стосується кольорів, то тут лідирували моделі меланж, чорні, сині, зелені зразки. Популярними були також жіночі аксесуари з яскравими пластиковими, силіконовими накладками.

Як вибрати модний дитячий рюкзак з колекції 2021-2022

Щоб придбати якісний і недорогий ранець, орієнтуйтеся на такі його характеристики:

  • Місткість. У шкільний рюкзак має поміститися 3-4 підручника, комплект зошитів, альбом, письмове приладдя, пенал, ланч бокс, пляшечка.
  • Відповідність модним тенденціям. По можливості намагайтеся купити рюкзак для дівчинки або хлопчика з абстрактними принтами, нейтральними кольорами. Вони будуть актуальні не тільки в цьому сезоні, але і в наступних.
  • Якість моделі. Рекомендується купувати тільки ті вироби, які не містять шкідливих домішок, виробляються з безпечних для здоров'я матеріалів. Важливо, щоб у ранця були міцні шви, ортопедична спинка і лямки. Така модель прослужить довго і не завдасть шкоди здоров'ю дитини.

Купити дитячий рюкзак в Україні ви зможете в інтернет-магазині. Ми допоможемо вам підібрати модну модель, підберемо до неї аксесуари (включаючи пенал і сумку для взуття) і забезпечимо її доставку в Київ та інші міста.

Похожие статьи
Якими повинні бути шкільні рюкзаки для старшокласніків
09-06-2018
1699
Якими повинні бути шкільні рюкзаки для старшокласніків
Якими повинні бути шкільні рюкзаки для старшокласніків Більшість батьків зіштовхуються з проблемою придбання рюкзака для свого школяра, адже зараз так багато моделей і варіантів маса. Крім того, що він повинен...

Читати статтю
Як допомогти дитині адаптуватися до школи після канікул?
15-09-2017
552
Як допомогти дитині адаптуватися до школи після канікул?
Канікули закінчилися і в дитячих кімнатах вже стоять наповнені книгами шкільні рюкзаки та ранці. Однак після тривалого відпочинку дітям може бути не так просто знову звикнути до шкільного режиму. Ми підготували...

Читати статтю
Особливості модних шкільних рюкзаків сезону 2021-2022
24-03-2021
488
Особливості модних шкільних рюкзаків сезону 2021-2022
Одне з найбільш складних завдань для кожного з батьків - купити шкільний рюкзак для дівчинки або хлопчика. Адже це виріб повинен подобатися дитині, відповідати санітарним нормам і модним тенденціям. Щоб ви змогли...

Читати статтю
Дитячі рюкзаки для дівчаток - незамінний аксесуар для ваших принцес
12-12-2018
1222
Дитячі рюкзаки для дівчаток - незамінний аксесуар для ваших принцес
Рюкзак CODA 18045 G Малюки завжди бажають самовиражатися і здаватися дорослішими. Дитячі рюкзаки для дівчаток відмінно допоможуть дочкам виразити свою індивідуальність. За допомогою такої приналежності вони не...

Читати статтю

Всі статті