Особливості модних шкільних рюкзаків сезону 2021-2022

Одне з найбільш складних завдань для кожного з батьків - купити шкільний рюкзак для дівчинки або хлопчика. Адже це виріб повинен подобатися дитині, відповідати санітарним нормам і модним тенденціям. Щоб ви змогли впоратися з цим завданням, розберемо, які навчальні аксесуари актуальні в поточному сезоні, і на що важливо звертати увагу при їх купівлі.

У цьому сезоні найбільш популярними виявилися портфелі для першокласників і старшокласників, які мають такі особливості:

  • Плавні округлі форми. У 2020-2021 навчальному році популярні прямокутні моделі з овальним верхом.
  • Комбінація 2-3 відтінків в оформленні. Для дівчаток - це поєднання рожевого, фіолетового, білого, для хлопчиків - синього, зеленого, жовтого.
  • Наявність коліщаток для транспортування ранця (у моделей для учнів початкової школи).

Окремо варто поговорити про моду на рюкзаки для студентів чоловічі та жіночі. У цьому сезоні популярними виявилися вироби з мінімалістичним оформленням: овальні, прямокутні зразки з 2-3 місткими відділеннями і парою дрібних кишеньок. Що стосується кольорів, то тут лідирували моделі меланж, чорні, сині, зелені зразки. Популярними були також жіночі аксесуари з яскравими пластиковими, силіконовими накладками.

Як вибрати модний дитячий рюкзак з колекції 2021-2022

Щоб придбати якісний і недорогий ранець, орієнтуйтеся на такі його характеристики:

  • Місткість. У шкільний рюкзак має поміститися 3-4 підручника, комплект зошитів, альбом, письмове приладдя, пенал, ланч бокс, пляшечка.
  • Відповідність модним тенденціям. По можливості намагайтеся купити рюкзак для дівчинки або хлопчика з абстрактними принтами, нейтральними кольорами. Вони будуть актуальні не тільки в цьому сезоні, але і в наступних.
  • Якість моделі. Рекомендується купувати тільки ті вироби, які не містять шкідливих домішок, виробляються з безпечних для здоров'я матеріалів. Важливо, щоб у ранця були міцні шви, ортопедична спинка і лямки. Така модель прослужить довго і не завдасть шкоди здоров'ю дитини.

Купити дитячий рюкзак в Україні ви зможете в інтернет-магазині. Ми допоможемо вам підібрати модну модель, підберемо до неї аксесуари (включаючи пенал і сумку для взуття) і забезпечимо її доставку в Київ та інші міста.

Topgal.ua