Основні шкільні ярмарки м.Києва 2017

11.08.2017
До початку нового навчального року залишилося зовсім небагато часу і батьки школярів вже починають купувати все необхідне для дітей в школу. Найоптимальнішим рішенням для можливості купити все в одному місці і тим самим заощадити багато часу і сил є шкільні ярмарки.
 
Шкільні ярмарки будуть проходити в Києві у всіх районах столиці з серпня по перші числа вересня, а також майже у всіх торгово-розважальних центрах столиці.
 

Ми підготували для вас список найбільших шкільних ярмарок м.Києва у 2017 році:

Центральний шкільний ярмарок на Хрещатику.

Проходитиме 12 - 13 серпня, на непарній стороні знизу від метро Хрещатик до Бессарабської площі розміститися більше 80 наметів з товарами для школи. Це найбільший ярмарок Києва. Тут будуть представлені товари безпосередньо від виробників, тому ціни можуть бути нижчими, ніж в роздрібних магазинах. Буде представлений широкий асортимент шкільної форми, канцелярського приладдя, підручників, ранців, портфелів, сумок, взуття. Для дітей передбачені додаткові кіоски з морозивом та солодощами, а також розважальна програма.

ТЦ Даринок, м. Лісова.

Щодня з 5 серпня по 3 вересня, сектор «Малеча», 3 поверх. На ярмарку представлено широкий вибір шкільних рюкзаків, канцелярії та аксесуарів, а також шкільного та спортивного одягу і взуття.

«Дитячий світ», м. Дарниця.

Щодня з 10:00 до 20:00. Дуже великий вибір шкільної форми від виробників: Юність, Bogi, Лілія, Шпак, Sasha, SWEET_Bluz, Салон мод, Громекс, Артістікс та ін.

ТЦ Піраміда, м. Позняки.

З 28 серпня по 3 вересня. Проходитиме на площі навпроти центрального входу в ТЦ.

ТЦ Аладдін, м. Позняки.

Тут будуть проходити відразу дві ярмарки. З 11 серпня по 3 вересня - намети зі шкільними товарами навпроти супермаркету BILLA. З 18 серпня по 3 вересня - будуть розміщені додаткові намети по обидва боки ТЦ Аладдін і в арці.

ТЦ Караван, м. Оболонь.

З 11 серпня по 3 вересня. Крім широкого вибору товарів для школярів планується велика розважальна програма, конкурси і майстер-класи.

 
Бажаємо Вам успішних покупок !!!