Ортопедичний ранець - те що потрібно школяру

Перед початком нового навчального року перед батьками постає питання про вибір нового рюкзака або портфеля для свого школяра. І багато батьків не знають, якій моделі все-таки віддати перевагу. У цій статті ми пропонуємо розглянути основні критерії вибору ранця для школяра.

 Ортопедичний ранець - те що потрібно школяруШкільний рюкзак або ранець - основні відмінності

Так що ж все-таки краще купити для дитини - ранець або шкільний рюкзак? Підходячи до даного вибору, ми рекомендуємо враховувати кілька обставин. Основні - це вік і потреби дитини. Для перших двох класів початкової школи ранець може мати перевагу перед рюкзаком, так як в одне відділення дитині може бути легше самостійно складати потрібні предмети. Однак діти ростуть, і починаючи вже з третього-четвертого класу ваша дитина може вже не захотіти ходити з дитячим ранцем, тоді на заміну йому варто купити якісний шкільний рюкзак з ортопедичною спинкою.

Ранець для школи: основні характеристики

До вибору шкільного аксесуара для дитини потрібно підійти відповідально, так як він повинен не тільки подобається дитині, але і благотворно впливати на її здоров'я і зовнішній вигляд. Перед тим, як купити шкільний ранець, необхідно враховувати наступні його характеристики:

  • наявність якісного ортопедичного каркасу і ортопедичної спинки
  • зовнішні матеріали і фурнітура
  • функціональні відділення і кишені
  • світловідбиваючі елементи
  • стильний дизайн
  • сертифікат якості

Давайте далі більш детально розглянемо кожну з них. 

Шкільний ранець - на що обов'язково потрібно звернути увагу при виборі

Зараз на ринку представлено безліч моделей різних шкільних рюкзаків і ранців для дітей від початкових до старших класів школи. Ціна на них також різна - від дешевих, які можна купити на будь-якій торговельній точці на ринку, і до дорогих брендових варіантів. Як же не помилитися і зробити правильний вибір? Ось кілька порад при покупці шкільного ранця.

Перше, на що обов'язково потрібно звернути увагу - це якість каркаса ранця, який утримує його в правильній анатомічній формі. Його основа повинна бути виготовлена з міцних, зносостійких матеріалів. Не якісний, дешевий каркас чи не після першого ж удару, наприклад, об кут парти деформується і втрачає свої ортопедичні властивості. Візуально це не завжди помітно, однак може спричинити болі в спині у дитини і призвести до викривлення постави.

Виходячи з цієї особливості є друге правило при виборі ранця - хороший якісний екземпляр не може бути занадто дешевим. Ми рекомендуємо купувати ранці перевірених європейських і українських брендів, такі товари прослужать вам не один рік і в їх якості та безпеці для здоров'я ви можете не сумніватися.

Також варто звернути увагу і на якість зовнішніх матеріалів і фурнітури. Обов'язково перевірте функціональність всіх блискавок і застібок, оцініть, наскільки довго вони можуть прослужити, щоб через пів року не довелося нічого перешивати і міняти. Подивіться, чи є додатковий захист на кутах шкільного ранця і на його дні, в ідеалі, там повинні бути пластикові ніжки, які служать не тільки для стійкості, але також і для додаткового захисту від зносу.

Слід звернути особливу увагу на світловідбиваючі елементи - їх повинно бути багато і вони повинні бути виконані з відповідних матеріалів. Переважно, щоб це була спеціальна світлоповертаюча тканина. Якщо світловідбивачі виготовлені з клейончатих матеріалів, то термін служби їх буде значно нижче, так як в процесі експлуатації, знижується прозорість ламінату плівки і її світловідбиваюча здатність.

Перед тим, як купити шкільний рюкзак або ранець, обов'язково запитуйте у продавця сертифікат якості на товар. У всіх великих виробників дані сертифікати є в наявності.

Topgal.ua