Блок управління SUNFIBRE TOP 167 А 959
Блок управління SUNFIBRE TOP 167 А

Блок управління SUNFIBRE TOP 167 А

Код товару: TOP 167 А
4 53
4 /5 - 53 голосів
Блок живлення, джерело світла від Scilif. Доповнення до рюкзаків зі світловим волокном Sunfiber.
975грн
Безкоштовна доставка
Гарантія обміну/повернення
Гарантія від виробника 2 роки
Знижки постійним клієнтам
Блок керування SUNFIBRE служить джерелом живлення, снабжаючим люмінесцентне волокно Sunfiber. Це літій-іонна батарея з мікропроцесорним живленням. Блок Sunfibre необхідний для запуску технології Sunfiber, для освітлення оптичного волокна в рюкзаках.
 
Блок управління підключений до оптоволоконного роз'єму 2,5 мм. Це спрощує підключення та відключення живлення від оптоволокна. Перед чищенням рюкзака необхідно від'єднати блок управління і видалити його з рюкзака. Це не пошкодить оптичне волокно.
 
Блок керування не повинен вступати в прямий контакт з водою!
 
Літій-іонний акумулятор, який знаходиться всередині блоку управління, може заряджатися через мікро-USB. Срок служби батареї складає 600 циклів. Кабель, що з'єднує пристрій з роз'ємом мікро-USB не входить в комплект. Ви можете використовувати будь-який стандартний мікро-USB кабель. Час роботи блоку управління складає до 11 годин!
 
Інструкція по використанню. Утримуйте кнопку ON / OFF протягом 3 секунд, щоб включити блок управління і світлове волокно. Після включення ця кнопка також служить для зміни режиму освітлення від безперервного світла до миготіння.
 
Блок управління SUNFIBRE призначений для обраних моделей рюкзаків TOPGAL - підтримує технологію активної видимості і безпеки.
 
Призначений для наступних моделей рюкзаків:
Перед першим використанням батарея блоку управління повинна бути повністю заряджена.
 
TOPGAL не рекомендує підключати будь-які інші джерела світла або джерела живлення до світлового волокна, крім оригінального Sunfibre від SCILIF! Підключення невідповідного джерела живлення може назавжди пошкодити оптичне волокно в рюкзаку.
Колір: Black
Вага: 0,04 кг
Розміри: 7 х 3 х 2 см (в х ш х г)
Матеріал: літій-іонний акумулятор
Залишити свій відгук
captcha