"Що?", "Де?", "Коли?" Або де купити рюкзак для школяра

ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК CODA 18020 B

Рюкзак CODA

Сезон шопінгу до навчального сезону добігає кінця і Ви вже напевно встигли придбати найнеобхідніше. Але набагато складніше вибрати виріб задовільної якості і при цьому догодити малюкові. Портфель - придбання не з простих. По-перше - довговічне, по-друге - досить дороге і по-третє - несе відповідальність за здоров'я дитини. Ось чому так важливо перед тим, як дитячий ранець купити - гарненько обміркувати і розставити пріоритети.

З очевидних причин одним з ключових критеріїв є вартість. Це логічно і зрозуміло, але не факт, що розумно. Адже низькопробний і другосортний виріб може нанести удар по ще не зміцнілому хребту Вашого чада. Але в той же час дітки часто зупиняються на тих варіантах, які їм подобаються візуально (цей алгоритм зачіпає і пенали, і аксесуари), не звертаючи уваги на технічні характеристики. Тому будьте уважні - далеко не всі дитячі ранці для школи, представлені на ринку - 100% хороші, навіть якщо дуже симпатичні майбутньому власнику.

Який же тоді дитячий ранець купити

Природно, що оскільки це товари для наймолодших - вони повинні бути ідеально спроектовані і пошиті. Матеріали, з яких виготовляються дитячі ранці для школи - тільки високоякісні та екологічно чисті. Вага не повинна перевищувати 1 кг а розмір відповідати зросту:

  • до 100 см це XXS;
  • 100-15 см - XS;
  • 115 -130 см - S;
  • 130 - 145 см - M;
  • 145-175 см - L;
  • 175 см і вище - XL.

Важливо знати, що професійно підібраний дитячий ранець купити не так вже й складно, якщо Ви працюєте з кваліфікованими продавцями, які розбираються в своєму продукті і нормах безпеки.

Де купити рюкзак правильного пошиття

Звичайно, таке рішення приймають батьки, і це розумно. Але є кілька показників, за якими можна визначити де купити рюкзак, а де не варто.

Далеко не кожен виробник чесний і сумлінний, і вірити кожному слову - занадто дорого можна за таку розкіш заплатити. Так що перш ніж співпрацювати з кимось, обов'язково проконтролюйте:

  • Наявність сертифікатів. Правильні дитячі ранці для школи мають документальне підтвердження своєї якості;
  • Проходження тестування. Те, чому ми довіряємо найцінніше - наших крихіток, має бути надійним і перевіреними.
ШКІЛЬНИЙ РЮКЗАК NIKI 18016 B

Рюкзак NIKI

Вся продукція європейського виробника Topgal проходить суворий контроль, і тільки за його результатами може потрапити на той прилавок, де купити рюкзак буде просто і доступно. Внаслідок цього варіант потрапляння бракованого товару Вам в руки дорівнює 0%. В цьому Ви можете переконатися особисто, відвідавши наш сайт. Серед величезного асортименту маленькі покупці точно знайдуть те, що їм дуже сподобається, адже команда талановитих дизайнерів відстежує наймодніші сенсації і хіти сезону, щоб створити найстильніші дитячі ранці для школи. Різні акційні товари дозволять знайти хітові новинки по ще більш привабливих цінах!

Topgal.ua