М'які рюкзаки для дітей

ДИТЯЧИЙ РЮКЗАК CHI 836 D

Мягкий рюкзак для мальчика

М'які рюкзаки для дітей - їх маленькі друзі

Ні для кого не секрет, що дітки хочуть бути схожими на дорослих, і в усьому намагаються їх наслідувати. Побачивши старшокласників з модними рюкзаками, крихіткам також хочеться надіти веселенький рюкзачок на плечі, і відправитися пізнавати світ. Найчастіше, м'які рюкзаки для дітей бувають у формі різних звіряток: милі ведмедики, зайчики, лялечки так радують діток, що вони із задоволенням беруть їх в садок і на прогулянки. Дитячі рюкзаки досить легкі, у них є широкі шлейки, завдяки котрим вага по спині розподіляється рівномірно. Також, існують рюкзаки-ранці, котрі відрізняються більш твердим корпусом і жорстким каркасом - призначені для дітей старшого віку, що готуються йти в школу. Такі рюкзачки мають яскравий дизайн і барвисті кольори з героями казок та мультфільмів.

На що варто звернути увагу при покупці?

Перед тим, як купити дитячий рюкзачок для малюка, необхідно враховувати вік та цілі використання. Вони бувають різних моделей:

  • Рюкзачки-іграшки
  • м'які рюкзаки
  • м'які рюкзаки
  • текстильні на затяжках з клапаном
  • з кишенями

Окрім основного, у більшості з них є декілька відділень та кишеньок, куди можна покласти перекус, водичку і улюблену іграшку. М'які рюкзаки для дітей виготовляються виключно з безпечних матеріалів, з використанням нетоксичних барвників. Найчастіше М'які рюкзаки зроблені з тканини чи велюру, приємні на дотик, зручні в експлуатації та витримують значну кількість прань, що безсумнівно є великим плюсом.

Дитячий рюкзачок для малюка - компактний та оригінальний аксесуар

ДЕТСКИЙ РЮКЗАК CHI 837 I

Мягкий рюкзак для девочки

Уже з ранніх років діти розуміють, наскільки дитячий рюкзачок практична річ, тому не розлучаються з ними, і з радістю носять його з собою усюди. Крім того, купуючи доньці або сину портфельчик, Ви вчите його відповідальності і в якомусь роді дисциплінованості, так як їм доведеться стежити за своїми речами самостійно, щоб не загубити їх. Інтернет-магазин Topgal.ua пропонує величезний вибір якісних товарів від чеського виробника - компанії Topgal, яка працює в даній галузі ось уже 20 років. За цей час, наші товари стали популярними серед значної кількості вітчизняних та європейських споживачів. Звертаючись до нас Ви гарантовано отримаєте першокласний виріб за демократичною ціною.

Бажаємо Вам приємних покупок!

 

Topgal.ua