Колекція молодіжних рюкзаків 2023

Показати фільтри
Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.

Який шкільний рюкзак купити до нового навчального року?

Щоб відповісти на це питання, важливо розібратися, які моделі були актуальні в 2023, і які з них залишаться в трендах прийдешньої осені. Орієнтуючись в цьому питанні, ви з легкістю підберете ранець, який буде одночасно стильним і зручним для дитини, зробить його популярним в класі. Давайте ж поглянемо на найбільш затребувані моделі, щоб у вас не виникало проблем при купівлі основного шкільного аксесуара.
 

Які рюкзаки популярні в 2023 році

У цьому сезоні актуальними виявилися такі моделі молодіжних аксесуарів:
 
  • Вироби з трендовими зображеннями, наприклад, шкільний рюкзак з єдинорогом.
  • Моделі для старшокласників з абстрактними малюнками, геометричними зображеннями, флористичними принтами.
  • Лаконічні зразки, однотонні ранці і спортивні портфелі для випускників.
Популярними в 2022 були також спортивні моделі аксесуарів. Серед дівчаток-старшокласник затребуваними виявилися міські сумки з прозорого латексу, а також вироби з яскравими пластиковими накладками. Вони збережуть свої позиції і в наступному сезоні.

На що звернути увагу при покупці молодіжного аксесуара

Вибираючи молодіжний рюкзак в Україні, орієнтуйтеся на такі його характеристики:
 
  • Наявність ортопедичної спинки і широких м'яких лямок. Вони дозволяють рівномірно розподілити навантаження на хребет, забезпечують профілактику захворювань, серед яких сколіоз, кіфоз. Подібні елементи обов'язкові для шкільних рюкзаків для дівчаток і хлопчиків.
  • Тип матеріалу. Універсальним варіантом вважається щільний водонепроникний текстиль. Він тривалий час зберігає вихідні експлуатаційні характеристики, не вигоряє, не линяє. Купивши шкільний рюкзак з такого матеріалу, ви будете впевнені, що дитина проходить з ним не менше двох років.
  • Місткість. Бажано, щоб у обраного вами зразка було не менше двох відділень на А4 і 3-4 невеликих відсіку під пенал, ручки та інше шкільне приладдя.
 
Купити модні рюкзаки для підлітків та студентів, що відповідають перерахованим вище вимогам, можна в інтернет-магазині рюкзаків. Тут ви також зможете підібрати шкільні ранці для першокласників, моделі з ортопедичними спинками для учнів старшої школи, сумки для взуття, пенали та інші аксесуари. Мо забезпечимо доставку кожного обраного вироби по Україні.