Колекція молодіжних рюкзаків 2022

Який шкільний рюкзак купити до нового навчального року?

Щоб відповісти на це питання, важливо розібратися, які моделі були актуальні в 2022, і які з них залишаться в трендах прийдешньої осені. Орієнтуючись в цьому питанні, ви з легкістю підберете ранець, який буде одночасно стильним і зручним для дитини, зробить його популярним в класі. Давайте ж поглянемо на найбільш затребувані моделі, щоб у вас не виникало проблем при купівлі основного шкільного аксесуара.
 

Які рюкзаки популярні в 2022 році

У цьому сезоні актуальними виявилися такі моделі молодіжних аксесуарів:
 
  • Вироби з трендовими зображеннями, наприклад, шкільний рюкзак з єдинорогом.
  • Моделі для старшокласників з абстрактними малюнками, геометричними зображеннями, флористичними принтами.
  • Лаконічні зразки, однотонні ранці і спортивні портфелі для випускників.
Популярними в 2022 були також спортивні моделі аксесуарів. Серед дівчаток-старшокласник затребуваними виявилися міські сумки з прозорого латексу, а також вироби з яскравими пластиковими накладками. Вони збережуть свої позиції і в наступному сезоні.

На що звернути увагу при покупці молодіжного аксесуара

Вибираючи молодіжний рюкзак в Україні, орієнтуйтеся на такі його характеристики:
 
  • Наявність ортопедичної спинки і широких м'яких лямок. Вони дозволяють рівномірно розподілити навантаження на хребет, забезпечують профілактику захворювань, серед яких сколіоз, кіфоз. Подібні елементи обов'язкові для шкільних рюкзаків для дівчаток і хлопчиків.
  • Тип матеріалу. Універсальним варіантом вважається щільний водонепроникний текстиль. Він тривалий час зберігає вихідні експлуатаційні характеристики, не вигоряє, не линяє. Купивши шкільний рюкзак з такого матеріалу, ви будете впевнені, що дитина проходить з ним не менше двох років.
  • Місткість. Бажано, щоб у обраного вами зразка було не менше двох відділень на А4 і 3-4 невеликих відсіку під пенал, ручки та інше шкільне приладдя.
 
Купити модні рюкзаки для підлітків та студентів, що відповідають перерахованим вище вимогам, можна в інтернет-магазині рюкзаків. Тут ви також зможете підібрати шкільні ранці для першокласників, моделі з ортопедичними спинками для учнів старшої школи, сумки для взуття, пенали та інші аксесуари. Мо забезпечимо доставку кожного обраного вироби по Україні.