Купити рюкзак школяреві

Купити рюкзак школяреві сьогодні не складає труднощів, адже серед величезного асортименту: рюкзаки для 2-3 класу, 4-6 класу, для старшої школи і т.д. Кожен неодмінно знайде щось до душі. Але практично всі батьки задаються питанням - як вибрати хороший ранець і щоб сподобався малюкові? Серед великого каталогу ТМ Topgal улюблений першачок обов'язково знайде для себе модель, від якої буде в захваті, в той момент як Ви можете бути спокійні за хребет свого школяра, адже високоякісні вироби чеського виробника Топгал дбайливо попіклуються за здоров’я школяра. Ортопедична спинка з каркасом з легкого металу розподілить навантаження рівномірно по всьому тілу, в той час як широкі лямки, які регулюються не завдадуть шкоди плечам, адже на них зручно носити рюкзак шкільний для першокласника. Водонепроникні елементи збережуть вміст портфеля від дощу, снігу або інших рідин, які можуть пролити активні дітки в школі. Розміщенні по всій поверхні сумки світловідбивачі дозволять водіям бачити крихітку в темряві або при поганих погодних умовах, коли видимість знижується в рази. Кредо ТМ Топгал: “Безпека понад усе!” А в поєднанні з стильним дизайном і сучасними принтами придбати виріб від ТМ Topgal це вигідна і розумна покупка.

Як правильно вибрати рюкзак шкільний для першокласника

купить рюкзак школьнику

Ця обновка явно не з дешевих і підходити до її вибору потрібно з усією відповідальністю, адже це здоров'я малятка! Ось кілька порад, до яких варто прислухатися при виборі:

  • Ранець зі всім необхідним всередині повинен важити не більше 10% від ваги Вашого чадо. Тобто, якщо дитина важить 25 кг, то портфель повинен бути не більше 2,5 кг .;
  • Спинка повинна бути твердою, для того щоб першачок не сутулився при носінні і не псував собі хребет і поставу;
  • Простежте, щоб сумка не носилася на одному плечі, це зараз шалено модно серед школярів, але й жахливо шкідливо, адже тоді відбувається перевантаження на одну сторону спини і наслідки можуть бути страшні, виправити які буде не просто.

Щоб купити рюкзак школяреві слід проявити пильність і уважність, адже самопочуття маленького учня - на першому місці!

Topgal - лідер на ринку

Ми працюємо з 1993 року і знаходимося в топі на чеському ринку, також успішно підкоряючи й інші країни. Найвища якість, адекватна цінова політика і новомодні дизайнерські рішення роблять рюкзак шкільний для першокласника від фірми Топгал кращим вибором батьків і дітей.

Ми любимо своїх покупців і спеціально для Вас створили розділ акційні товари, де безліч продукції по ще більш привабливій ціні.

купить рюкзак школьнику
Topgal.ua