Кращий рюкзак для першокласника

ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для хлопчика

Рюкзак для першокласника - незмінний супутник кожного школяра

У житті маленької людинки настає момент, коли пора помахати ручкою коханому дитячому садочку, і йти вперед назустріч новому життєвому етапу. Не лише для малюка, але і для його мами й тата це не тільки досить хвилюючий та зворушливий період, а й величезна відповідальність перед тим, що їх чадо буде вчитися ставати самостійнішим, і частину свого часу проводитиме в школі. Перш, ніж купити рюкзак для першокласника, в обов'язковому порядку придивіться до певних критерій, про які ми розповімо далі.

Особливості вибору рюкзаків

З огляду на те, що організм учнів молодших класів зовсім крихкий, знаходиться в процесі розвитку, і є найбільш схильним до несприятливих впливів зовнішніх чинників, ортопеди в один голос заявляють про те, що першокласнику не слід носити за спиною більш ніж 10% власної маси тіла. Цілком природно, що дбайливі батьки з підвищеною вимогливістю підбирають найкращий рюкзак для школяра, так як він носитиме рюкзак щодня, і в першу чергу звертають увагу на такі параметри:

  • Рюкзаки та ранці для першокласників повинні мати оптимальну вагу - не більше 1 кг (без урахування вмісту), щоб не перевантажувати спину надмірними навантаженнями.
  • Зручні широкі шлейки. Це необхідно для рівномірного розподілу "вантажу" на плечі. Їх ширина - не менше 5-6 сантиметрів, з додатковими пом'якшуючими вставками, а також спеціальними фіксаторами - так ремені не зізковзуватимуть при ходьбі чи бігу. А за ручку можна підвісити рюкзак для першокласника на гачок парти, щоб рюкзак для школяра не стояв на підлозі.
  • Форма спинки. В ідеалі - ортопедична або каркасна. Вона має твердий каркас та Х-образну увігнуту пластину, яка щільно прилягає до спини і зберігає незмінним центр тяжкості. Таким чином можна уникнути викривлення хребта та інших неприємних наслідків.
  • Світловідбиваючі нашивки - не варто ними нехтувати, так як ці елементи роблять малюка видимим для водіїв на дорозі, в погану погоду і в темний час доби.

Дотримуючись нескладних порад Ви гарантовано придбаєте доброякісні шкільні рюкзаки для своїх діток, і будете абсолютно спокійні за його безпеку і здоров'я.

ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для дівчинки

Кращий рюкзак для школяра в інтернет-магазині Topgal.ua

Успіх покупки залежить і від того, наскільки сумлінним є продавець. Сучасний ринок переповнений різноманітністю товарів, які поділені на різні цінові сегменти. Якщо Ви шукаєте де купити рюкзак для першокласника - Ви звернулися точно за адресою! Наші вироби - це відмінне співвідношення ціни та якості. Протягом 20 років наша компанія виробляє, і успішно реалізує висококласну чеську продукцію, яка заслужено завоювала визнання серед європейських та вітчизняних споживачів, а зростаюча кількість задоволених клієнтів - головний тому доказ.

Замовляйте у нас, і переконайтеся в цьому самі. Бажаємо приємний покупок, і "відмінних" оцінок!

Topgal.ua