Кращий рюкзак для першокласника

Опубліковано: 27-04-2018
|
Оновлено: 10-05-2018
|
Переглядів: 1184
Рейтинг:
/5 - 2 голосів
ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для хлопчика

Рюкзак для першокласника - незмінний супутник кожного школяра

У житті маленької людинки настає момент, коли пора помахати ручкою коханому дитячому садочку, і йти вперед назустріч новому життєвому етапу. Не лише для малюка, але і для його мами й тата це не тільки досить хвилюючий та зворушливий період, а й величезна відповідальність перед тим, що їх чадо буде вчитися ставати самостійнішим, і частину свого часу проводитиме в школі. Перш, ніж купити рюкзак для першокласника, в обов'язковому порядку придивіться до певних критерій, про які ми розповімо далі.

Особливості вибору рюкзаків

З огляду на те, що організм учнів молодших класів зовсім крихкий, знаходиться в процесі розвитку, і є найбільш схильним до несприятливих впливів зовнішніх чинників, ортопеди в один голос заявляють про те, що першокласнику не слід носити за спиною більш ніж 10% власної маси тіла. Цілком природно, що дбайливі батьки з підвищеною вимогливістю підбирають найкращий рюкзак для школяра, так як він носитиме рюкзак щодня, і в першу чергу звертають увагу на такі параметри:

  • Рюкзаки та ранці для першокласників повинні мати оптимальну вагу - не більше 1 кг (без урахування вмісту), щоб не перевантажувати спину надмірними навантаженнями.
  • Зручні широкі шлейки. Це необхідно для рівномірного розподілу "вантажу" на плечі. Їх ширина - не менше 5-6 сантиметрів, з додатковими пом'якшуючими вставками, а також спеціальними фіксаторами - так ремені не зізковзуватимуть при ходьбі чи бігу. А за ручку можна підвісити рюкзак для першокласника на гачок парти, щоб рюкзак для школяра не стояв на підлозі.
  • Форма спинки. В ідеалі - ортопедична або каркасна. Вона має твердий каркас та Х-образну увігнуту пластину, яка щільно прилягає до спини і зберігає незмінним центр тяжкості. Таким чином можна уникнути викривлення хребта та інших неприємних наслідків.
  • Світловідбиваючі нашивки - не варто ними нехтувати, так як ці елементи роблять малюка видимим для водіїв на дорозі, в погану погоду і в темний час доби.

Дотримуючись нескладних порад Ви гарантовано придбаєте доброякісні шкільні рюкзаки для своїх діток, і будете абсолютно спокійні за його безпеку і здоров'я.

ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для дівчинки

Кращий рюкзак для школяра в інтернет-магазині Topgal.ua

Успіх покупки залежить і від того, наскільки сумлінним є продавець. Сучасний ринок переповнений різноманітністю товарів, які поділені на різні цінові сегменти. Якщо Ви шукаєте де купити рюкзак для першокласника - Ви звернулися точно за адресою! Наші вироби - це відмінне співвідношення ціни та якості. Протягом 20 років наша компанія виробляє, і успішно реалізує висококласну чеську продукцію, яка заслужено завоювала визнання серед європейських та вітчизняних споживачів, а зростаюча кількість задоволених клієнтів - головний тому доказ.

Замовляйте у нас, і переконайтеся в цьому самі. Бажаємо приємний покупок, і "відмінних" оцінок!

Похожие статьи
28-08-2018
314
"Що?", "Де?", "Коли?" Або де купити рюкзак для школяра
Рюкзак CODA Сезон шопінгу до навчального сезону добігає кінця і Ви вже напевно встигли придбати найнеобхідніше. Але набагато складніше вибрати виріб задовільної якості і при цьому догодити малюкові. Портфель...

Читати статтю
Творчість на свіжому повітрі для дітей
19-10-2017
1224
Творчість на свіжому повітрі для дітей
Заняття з фарбами не завжди повинні закінчуватися пранням У вашого малюка виникло бажання створити новий художній твір, а ви сердитесь, бо знову потрібно буде мити килим і прати забарвлену сорочку? Є спосіб цього...

Читати статтю
М'які рюкзаки для дітей
23-04-2018
1203
М'які рюкзаки для дітей
Мягкий рюкзак для мальчика М'які рюкзаки для дітей - їх маленькі друзі Ні для кого не секрет, що дітки хочуть бути схожими на дорослих, і в усьому намагаються їх наслідувати. Побачивши старшокласників з...

Читати статтю
Як допомогти дитині адаптуватися до школи після канікул?
15-09-2017
552
Як допомогти дитині адаптуватися до школи після канікул?
Канікули закінчилися і в дитячих кімнатах вже стоять наповнені книгами шкільні рюкзаки та ранці. Однак після тривалого відпочинку дітям може бути не так просто знову звикнути до шкільного режиму. Ми підготували...

Читати статтю

Всі статті