Кращий рюкзак для першокласника

Опубліковано: 27-04-2018
|
Оновлено: 10-05-2018
|
Переглядів: 1134
Рейтинг:
/5 - 2 голосів
ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для хлопчика

Рюкзак для першокласника - незмінний супутник кожного школяра

У житті маленької людинки настає момент, коли пора помахати ручкою коханому дитячому садочку, і йти вперед назустріч новому життєвому етапу. Не лише для малюка, але і для його мами й тата це не тільки досить хвилюючий та зворушливий період, а й величезна відповідальність перед тим, що їх чадо буде вчитися ставати самостійнішим, і частину свого часу проводитиме в школі. Перш, ніж купити рюкзак для першокласника, в обов'язковому порядку придивіться до певних критерій, про які ми розповімо далі.

Особливості вибору рюкзаків

З огляду на те, що організм учнів молодших класів зовсім крихкий, знаходиться в процесі розвитку, і є найбільш схильним до несприятливих впливів зовнішніх чинників, ортопеди в один голос заявляють про те, що першокласнику не слід носити за спиною більш ніж 10% власної маси тіла. Цілком природно, що дбайливі батьки з підвищеною вимогливістю підбирають найкращий рюкзак для школяра, так як він носитиме рюкзак щодня, і в першу чергу звертають увагу на такі параметри:

  • Рюкзаки та ранці для першокласників повинні мати оптимальну вагу - не більше 1 кг (без урахування вмісту), щоб не перевантажувати спину надмірними навантаженнями.
  • Зручні широкі шлейки. Це необхідно для рівномірного розподілу "вантажу" на плечі. Їх ширина - не менше 5-6 сантиметрів, з додатковими пом'якшуючими вставками, а також спеціальними фіксаторами - так ремені не зізковзуватимуть при ходьбі чи бігу. А за ручку можна підвісити рюкзак для першокласника на гачок парти, щоб рюкзак для школяра не стояв на підлозі.
  • Форма спинки. В ідеалі - ортопедична або каркасна. Вона має твердий каркас та Х-образну увігнуту пластину, яка щільно прилягає до спини і зберігає незмінним центр тяжкості. Таким чином можна уникнути викривлення хребта та інших неприємних наслідків.
  • Світловідбиваючі нашивки - не варто ними нехтувати, так як ці елементи роблять малюка видимим для водіїв на дорозі, в погану погоду і в темний час доби.

Дотримуючись нескладних порад Ви гарантовано придбаєте доброякісні шкільні рюкзаки для своїх діток, і будете абсолютно спокійні за його безпеку і здоров'я.

ШКОЛЬНЫЙ РЮКЗАК CHI 877 D

Шкілький рюкзак для дівчинки

Кращий рюкзак для школяра в інтернет-магазині Topgal.ua

Успіх покупки залежить і від того, наскільки сумлінним є продавець. Сучасний ринок переповнений різноманітністю товарів, які поділені на різні цінові сегменти. Якщо Ви шукаєте де купити рюкзак для першокласника - Ви звернулися точно за адресою! Наші вироби - це відмінне співвідношення ціни та якості. Протягом 20 років наша компанія виробляє, і успішно реалізує висококласну чеську продукцію, яка заслужено завоювала визнання серед європейських та вітчизняних споживачів, а зростаюча кількість задоволених клієнтів - головний тому доказ.

Замовляйте у нас, і переконайтеся в цьому самі. Бажаємо приємний покупок, і "відмінних" оцінок!

Похожие статьи
Шкільний портфель - міцність і надійність
01-10-2018
394
Шкільний портфель - міцність і надійність
РЮКЗАК SIAN 18030 B Швидко пролетіли літні канікули. І тепер всі мами з татами стурбовані купівлею шкільної форми і канцелярського приладдя. Але головне питання: як вибрати шкільний портфель? Адже будь-яким...

Читати статтю
Шкільні рюкзаки 2020 року - огляд новинок
16-03-2020
1648
Шкільні рюкзаки 2020 року - огляд новинок
Напередодні нового навчального року у багатьох батьків постає питання про вибір нового шкільного рюкзака для своєї дитини. Такий рюкзак для школи повинен бути не тільки функціональним і практичним, вміщати в себе...

Читати статтю
Приймаємо грамотне рішення:  дитячі ранці або рюкзаки
06-07-2018
462
Приймаємо грамотне рішення: дитячі ранці або рюкзаки
Приймаємо грамотне рішення: дитячі ранці або рюкзаки Дитячий шкільний портфель Всі батьки стикаються з підбором шкільної атрибутики. І якщо пенали та зошити купити не складає особливих труднощів, то...

Читати статтю
Збираємося до школи - вибираємо рюкзак
10-04-2018
1487
Збираємося до школи - вибираємо рюкзак
Ортопедичний рюкзак для школяра Збираємося до школи - вибираємо рюкзак Перед початком навчання турботливі батьки починають активні збори, і першим пунктом у списку покупок виступає рюкзак для школяра,...

Читати статтю

Всі статті