Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?

Опубліковано: 02-03-2020
|
Оновлено: 04-03-2021
|
Переглядів: 1307
Рейтинг:
/5 - 4 голосів

Сучасне навчання побудовано таким чином, що нерідко ми спостерігаємо картину, як діти несуть свої важкі сумки і рюкзаки в школу, при цьому сутулячись і згинаючи спини. Деякі рюкзаки дійсно виглядають великими, іноді більшими, ніж сама дитина. В останні кілька років батьки все частіше замість класичних шкільних рюкзаків і ранців вибирають рюкзаки або сумки на колесах. Але чи дійсно це найкращий вибір для дитини?

Рюкзак на колесах - на скільки він безпечний?

На думку лікарів, якщо дитина несе в шкільному рюкзаку більше 15% власної ваги, то це може нашкодити її здоров'ю. У цьому випадку на допомогу приходить сумка або рюкзак на колесах. Однак не всі школи дозволяють використання подібних шкільних рюкзаків. У чому ж причина?

Незважаючи на те, що в рюкзаки на колесах можна покласти більшу вагу, їх використання пов'язане зі своїми ризиками. Важкі візки змушують дітей тривалий час крутити спину, витягаючи плече або руку, це може викликати серйозні проблеми з хребтом і плечовим поясом.

Також, якщо дитина буде не правильно або не обережно маневрувати візком, вона може травмувати інших або саму себе.

Яким повинен бути шкільний рюкзак для дитини

Для того, щоб вибрати більш відповідну модель шкільного рюкзака для вашої дитини, необхідно враховувати вік школяра і вимоги навчального закладу. Безпека дітей - головне завдання як батьків, так і школи. Зменшення ваги вмісту рюкзака - ось до чого потрібно прагнути перш за все.

Діти можуть використовувати шкільні шафи для зберігання своїх книг, і щодня брати з собою тільки домашні завдання. Також все більша кількість шкіл замість важких паперових підручників дозволяє використовувати планшети з електронними книгами.

Також хочеться додати, що шкільний ранець або рюкзак обов'язково повинен за розміром підходити під зріст дитини, не бути занадто великим, занадто маленьким або занадто важким. Рюкзак потрібно обов'язково носити на двох плечах, щоб навантаження розподілялося рівномірно. 

Правильно підібраний шкільний рюкзак для дитини - запорука її здоров'я і гарного самопочуття!

 
Похожие статьи
Дитячий рюкзачок - незамінний аксесуар для маленьких стиляг
05-11-2018
631
Дитячий рюкзачок - незамінний аксесуар для маленьких стиляг
Дитячий рюкзачок - незамінний аксесуар для маленьких стиляг ДИТЯЧИЙ РЮКЗАК CHI 840 H З самого дитинства малюки намагаються бути схожими на своїх батьків у всьому: в манері поведінки, прояві емоцій,...

Читати статтю
Який обрати рюкзак, щоб підкреслити індивідуальність дитини
17-12-2021
62
Який обрати рюкзак, щоб підкреслити індивідуальність дитини
У період шкільного віку у дітей активно формується смак, і з'являються яскраво виражені уподобання, відстоювання своєї позиції. Подібні фактори торкаються всіх сфер життя, і особливо відбиваються на зовнішньому...

Читати статтю
Дитячі рюкзаки для дівчаток - незамінний аксесуар для ваших принцес
12-12-2018
1444
Дитячі рюкзаки для дівчаток - незамінний аксесуар для ваших принцес
Рюкзак CODA 18045 G Малюки завжди бажають самовиражатися і здаватися дорослішими. Дитячі рюкзаки для дівчаток відмінно допоможуть дочкам виразити свою індивідуальність. За допомогою такої приналежності вони не...

Читати статтю
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки
06-07-2018
2282
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки
Шкільні портфелі для підлітків - подорож крізь роки Рюкзак для підлітків Сьогодні всі знають що таке рюкзак і на скільки це зручно, але чи знаєте Ви, як він з'явився на світ? Зародження такої конструкції...

Читати статтю

Всі статті