Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?

Опубліковано: 02-03-2020
|
Оновлено: 04-03-2021
|
Переглядів: 989
Рейтинг:
/5 - 3 голосів

Сучасне навчання побудовано таким чином, що нерідко ми спостерігаємо картину, як діти несуть свої важкі сумки і рюкзаки в школу, при цьому сутулячись і згинаючи спини. Деякі рюкзаки дійсно виглядають великими, іноді більшими, ніж сама дитина. В останні кілька років батьки все частіше замість класичних шкільних рюкзаків і ранців вибирають рюкзаки або сумки на колесах. Але чи дійсно це найкращий вибір для дитини?

Рюкзак на колесах - на скільки він безпечний?

На думку лікарів, якщо дитина несе в шкільному рюкзаку більше 15% власної ваги, то це може нашкодити її здоров'ю. У цьому випадку на допомогу приходить сумка або рюкзак на колесах. Однак не всі школи дозволяють використання подібних шкільних рюкзаків. У чому ж причина?

Незважаючи на те, що в рюкзаки на колесах можна покласти більшу вагу, їх використання пов'язане зі своїми ризиками. Важкі візки змушують дітей тривалий час крутити спину, витягаючи плече або руку, це може викликати серйозні проблеми з хребтом і плечовим поясом.

Також, якщо дитина буде не правильно або не обережно маневрувати візком, вона може травмувати інших або саму себе.

Яким повинен бути шкільний рюкзак для дитини

Для того, щоб вибрати більш відповідну модель шкільного рюкзака для вашої дитини, необхідно враховувати вік школяра і вимоги навчального закладу. Безпека дітей - головне завдання як батьків, так і школи. Зменшення ваги вмісту рюкзака - ось до чого потрібно прагнути перш за все.

Діти можуть використовувати шкільні шафи для зберігання своїх книг, і щодня брати з собою тільки домашні завдання. Також все більша кількість шкіл замість важких паперових підручників дозволяє використовувати планшети з електронними книгами.

Також хочеться додати, що шкільний ранець або рюкзак обов'язково повинен за розміром підходити під зріст дитини, не бути занадто великим, занадто маленьким або занадто важким. Рюкзак потрібно обов'язково носити на двох плечах, щоб навантаження розподілялося рівномірно. 

Правильно підібраний шкільний рюкзак для дитини - запорука її здоров'я і гарного самопочуття!

 
Похожие статьи
28-08-2018
314
"Що?", "Де?", "Коли?" Або де купити рюкзак для школяра
Рюкзак CODA Сезон шопінгу до навчального сезону добігає кінця і Ви вже напевно встигли придбати найнеобхідніше. Але набагато складніше вибрати виріб задовільної якості і при цьому догодити малюкові. Портфель...

Читати статтю
Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?
02-03-2020
990
Шкільний рюкзак або сумка на колесах: що краще для дитини?
Сучасне навчання побудовано таким чином, що нерідко ми спостерігаємо картину, як діти несуть свої важкі сумки і рюкзаки в школу, при цьому сутулячись і згинаючи спини. Деякі рюкзаки дійсно виглядають великими,...

Читати статтю
Рюкзаки 2020: модні тенденції
24-10-2019
1620
Рюкзаки 2020: модні тенденції
Ми живемо в дуже цікавий час, коли кількість цілей і завдань у людей постійно збільшується. Бути активним, не сидіти на місці - ось головний слоган сучасної людини. Саме тому в повсякденному житті кросівки часто...

Читати статтю
Купити рюкзак школяреві
02-05-2018
539
Купити рюкзак школяреві
Купити рюкзак школяреві сьогодні не складає труднощів, адже серед величезного асортименту: рюкзаки для 2-3 класу, 4-6 класу, для старшої школи і т.д. Кожен неодмінно знайде щось до душі. Але практично всі батьки...

Читати статтю

Всі статті