Шкільні рюкзаки 2020 року - огляд новинок

Напередодні нового навчального року у багатьох батьків постає питання про вибір нового шкільного рюкзака для своєї дитини. Такий рюкзак для школи повинен бути не тільки функціональним і практичним, вміщати в себе всі необхідні підручники та шкільні аксесуари, але також відповідати останнім модним тенденціям і віянням. В цьому році компанія Topgal підготувала для школярів багато стильних новинок, які напевно порадують не тільки дітей, а й їхніх батьків, так як відповідають всім критеріям якості та безпеки. Давайте розглянемо докладніше деякі нові моделі шкільних рюкзаків Topgal 2020 року.

Колекція шкільних рюкзаків 2020 для найменших школярів

Для учнів початкових класів школи у нас є кілька нових барвистих моделей. 

Рюкзачок ENDY 20002 з казковим єдинорогом, стразами і блискітками - для дівчаток 1-4 класу школи. Рюкзак має два відділення і велику передню термо кишеню. Легкий і функціональний.

Важить всього 860 грам, при цьому без проблем вміщує папку формату А4 всі необхідні зошити і аксесуари.

Для хлопчиків у нас теж є оригінальна новинка - рюкзачок ENDY 20013 зі змінними зображеннями мотоциклів в віконці передньої кишені!

Шкільні ранці для першокласників

Для найменших школярів Topgal в цьому році підготував дві нові моделі шкільних ранців: BEBE 20001 для дівчаток і BEBE 20012 для хлопчиків. Дані моделі відрізняються від рюкзаків для початкової школи тим, що мають менший розмір і всього одне велике відділення, розділене в середині перегородками.

Модні шкільні рюкзаки 2020 для дівчаток і хлопчиків

У новій колекції рюкзаків 2020 року ми поєднали якість, функціональність і сучасні тенденції та стилі. Для дівчаток компанія Topgal в цьому році представила як яскраві новинки, так і рюкзаки в більш стриманих, темних тонах. Квіти, листя, штрихи, крапки, зірки і планети - актуальні в цьому сезоні, але однозначно не вийдуть з моди і в наступному році.

У новій колекції шкільних рюкзаків 2020 для хлопчиків присутні як завжди улюблені футбольні, космічні та військові мотиви, але також і абстрактні малюнки і лінії, і навіть популярна тема гри Майнкрафт!

В даному огляді представлена тільки частина рюкзаків з нової колекції. Повний список новинок 2020 року, фото і опис ви можете подивитися у відповідних розділах.

Наостанок хочеться додати, що який би рюкзак не вибрала ваша дитина, головне, щоб він їй подобався і служив не один рік. А офіційна гарантія на рюкзаки Topgal - 24 місяці з моменту покупки.

Topgal - з турботою про дітей!

 
Topgal.ua