Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка

Дитячі шкільні рюкзаки - запорука здоров'я малюка

рюкзак из ткани школьний

ШКІЛЬНИЙ РАНЕЦЬ CHI 880 B

Кожні люблячі батьки бажають своєму чаду тільки щастя і благополуччя, але, на жаль, лише бажання мало, і для того, щоб малюк був веселий, потрібно докласти колосальних зусиль. І вибрати якісні дитячі шкільні рюкзаки це одне з перших правил для хорошого самопочуття школяра. Щороку освітня програма удосконалюється, але учням від цього не легше, адже з'являються нові, незліченні книжки і зошити.

Відповідно, навантаження на ще не зміцнілий, юнацький хребет тільки посилюється! А це загрожує дуже неприємними наслідками в майбутньому. Щоб уникнути такої долі слід першокласні дитячі шкільні рюкзаки купити, які пройшли необхідні випробування і перевірки.

В інтернет-магазині Topgal.ua Ви знайдете першосортні товари за найкращими цінами. Європейська якість за доступною вартістю.

Якими повинні бути дитячі шкільні високоякісні ортопедичні рюкзаки

Вище ми говорили, що правильні рюкзачки зобов'язані проходити певне тестування, і тільки його результати визначають їх придатність до використання. Зараз ми розповімо про це детальніше:

 

  • Міцність плечових лямок примушена складати 20000 підняттів при максимальній завантаженості;
  • Всі моделі відповідають вимогам - до 1200 г - для початкової - і до 1400 г - для середньої і старшої школи;
  • Вироби стійкі до негоди: сніг, дощ, град, підвищена вологість і т.д .;
  • Дитячі шкільні ортопедичні рюкзаки ТМ Топгал оснащені металевою полегшеної пластиною, яка розподіляє всю масу місткості рівномірно по спині;
  • Світловідбиваючі елементи убезпечать людину, яка повертається додому в темний час доби або в похмуру погоду. Особливо актуально взимку, коли на вулиці рано починає темніти.
школьний рюкзак из ткани

ШКІЛЬНИЙ РАНЕЦЬ CHI 785 E

Спираючись на дані характеристики, тепер Ви маєте уявлення про те, які варто дитячі шкільні рюкзаки купити, щоб уберегти своє дорогоцінне дитя від різних неприємностей.

У нас на сайті великий вибір: рюкзаки та ранці для першокласників, для 5,6,7 класів, для старшокласників, студентів, і звичайно ж, повсякденні міські варіанти для всіх бажаючих.

Дитячі недорогі шкільні рюкзаки

Наша компанія була заснована в 1993 р і стартувала свою справу з виготовлення шкіряних речей. Через 2 роки ми почали займатися виробництвом сумок і навчальної атрибутики: пенали, набори і т.д., прикрашаючи їх унікальним дизайном.

Topgal.ua