Дитячі рюкзачки - свобода рухів, практичність і стиль

 

ДЕТСКИЙ РЮКЗАК CHI 838 H

Детский рюкзак

Самостійність і незалежність від оточуючих - це необхідні навички, які завжди виручать і стануть в нагоді кожному. Саме їх ми намагаємося прищепити нашим малюкам з раннього дитинства, і дитячі рюкзачки можуть нам посприяти в такій нелегкій справі. Використовуючи такий корисний аксесуар Ваш малюк з юних років навчається "все своє носити з собою" і сам вибирає, що він візьме в садок, в парк, в пісочницю і т.д., а що ні. При цьому його руки залишаються вільними, і паралельно він може займатися своїми справами, в той час як мами і тата не обвішані з ніг до голови іграшками і теж можуть насолодитися прогулянкою. А виглядають дитячі м'які рюкзаки просто чудово! Найчастіше виконані у формі тварин, персонажів з улюблених мультфільмів або ж просто з цікавим принтом і декораціями. Таке придбання стане відмінним подарунком і дуже швидко завоює любов свого власника.

І якщо ранці шкільні служать серйозній місії - вберегти спину дитини від перевантаження, то дитячі рюкзачки це більш полегшений варіант, який допоможе майбутньому школяреві звикнути і пройнятись симпатією до свого щоденного супутника на найближчі 9 років.

Дитячі першокласні м'які рюкзаки від чеського виробника Topgal

Коли мова заходить про речі для діток - високоякісність та безпечність повинні бути на першому місці. Тому ми пропонуємо Вам дитячі м'які рюкзаки, якість яких підтверджена і зафіксована документально. Перед тим, як отримати сертифікат, вся партія тестується за такими показниками:

  • Вантажопідйомність - міцність плечових лямок становить 20 000 підняттів при максимальному навантаженні;
  • Вага - до 1200 г (для початкової школи) і до 1400 г (для середньої і старшої);
  • Атмосферостійкість - товари перевіряються на стійкість проти несприятливих погодних умов;
  • Ортопедична спинка - дитячі рюкзачки проходять випробування на предмет жорсткості і ортопедичності;
  • Світловідбиваючі елементи - на передній стороні сумки площа світловідбиваючої поверхні не менше 70 см кв., З боків - 15 см кв.
ДЕТСКИЙ РЮКЗАК CHI 836 D

Рюкзак детский

Як бачите, кожен екземпляр, будь це дитячі рюкзачки для малюків або ж студентські та міські рюкзаки для дорослої аудиторії - відповідають представленим європейським нормам, так що Ви можете не переживати за здоров'я свого чада, купуючи продукцію Топгал.

Дитячі фірмові рюкзачки - вибір дбайливих батьків

У нашому онлайн каталозі кожен непосида знайде "свою" модель, так як різноманітність колірної лінійки в поєднанні з оригінальними дизайнерськими рішеннями обов'язково знайдуть відгук у серцях маленьких покупців. А подивитися на дитячі рюкзачки, які ми виробляємо, Ви можете тепер не виходячи з дому. Відвідайте наш сайт та переконайтеся в цьому самі!

Topgal.ua