Чим керуватися при виборі міського рюкзака?

Ви хочете купити хороший рюкзак, який прослужить вам не один рік, але не знаєте як це зробити? Постараємося вам допомогти! При виборі міського рюкзака, ми часто просто дивимося на його ціну. Так, це важливо. Але не менш важливо правильно підібрати рюкзак під свої потреби. Для початку потрібно подумати про те, для яких цілей ми будемо його використовувати. Після того, як ви відповісте на це питання, давайте розглянемо ще кілька чинників, які можуть вплинути на вибір тієї чи іншої моделі:
 

1. Розмір

Чи дійсно вам потрібен великий рюкзак, якщо ви будете користуватися ним тільки в місті? Не обов'язково. Щоб вибрати правильний розмір, дайте відповідь на такі питання: де я буду використовувати рюкзак, що я буду в ньому носити, чи буду я з ним їздити в транспорті, на машині або ходити пішки. Потрібно намагатися підібрати розмір так, щоб в рюкзак умістилися всі потрібні вам речі, але він не був занадто великим.
 

2. Матеріал

Найкраще - водонепроникний. Для додаткового захисту рюкзака можна також придбати спеціальний водонепроникний чохол.
 
Також особливу увагу слід звернути на блискавки і шви - вони повинні бути надійними і міцними! Тоді рюкзак служитиме вам набагато довше.
 

3. Зручність

З розміром і матеріалом ми вже розібралися. Тепер поговоримо про комфорт. Припустимо, у нас є два рюкзака, однакові за обсягом в літрах, але вони можуть бути абсолютно різними за формою. Один може бути вузьким і довгим, а інший - широким і низьким. Потрібно вибирати модель, яка буде вам зручніше і більше підходить під род ваших занять. Якщо ви, наприклад, професійний байкер, то повинні вибирати рюкзак з максимально жорсткою, дихаючою і максимально зручною спинкою. Якщо вам потрібно носити з собою ноутбук або планшет, то варто звернути увагу на моделі зі спеціальними для них відділеннями. Вибір міського рюкзака безпосередньо залежить від його призначення.
 

4. Кількість кишень

Велика кишеня в міському рюкзаку дуже практична і зручна. Ідеальним буде також наявність в рюкзаку декількох кишень поменше для більш дрібних предметів. У багатьох моделях є спеціальні кишені / відділення для ноутбуків, окулярів, мобільного телефону і пляшки води. Наявність карабіна для ключів також може бути приємним плюсом.
 

5. Дизайн і забарвлення

Звичайно, перш за все, потрібно звертати увагу на функціональність рюкзака, але і не забувати про його зовнішній вигляд. Стильний міський рюкзак з сучасними мотивами може стати відмінним доповненням до вашого образу;)
 
Topgal.ua