Центральний шкільний ярмарок м.Києва на Хрещатику

11.08.2017

Київська міська адміністрація (КМДА) в 2017 році вирішила продовжити традицію проведення міських шкільних ярмарків у всіх районах Києва. Найголовніший шкільний ярмарок Києва буде проходити в самому його центрі на вул. Хрещатик, нижньому тротуарі непарної сторони від центрального виходу з метро до Бессарабської площі 12 і 13 серпня 2017 року з 9:00 до 18:00. 12 серпня з 13:00 до 15:00 відвідувачі зможуть подивитися виступ дитячих колективів народної творчості.
 
Оскільки на шкільних ярмарках, організованих КМДА зазвичай товари представляють безпосередньо самі виробники, то ціни на них нижче, ніж у роздрібних торгових точках.
 
Різні товари для школярів представлятимуть підприємства легкої промисловості та виробники шкільного приладдя з усіх регіонів України, а також різні дистриб'ютори і підприємства торгівлі. У цьому році кількість заявлених учасників становить близько 80 підприємств.
 
На ярмарку буде представлено широкий вибір товарів для школярів усіх вікових категорій. Батьки зможуть придбати своїм дітям все необхідне для навчання, починаючи від шкільного одягу та взуття до канцелярії і різного шкільного асортименту.
 
Компанія «TOPGAL Україна» також візьме участь у найбільшій шкільному ярмарку м.Києва. Приходьте до нас на стенд і Ви особисто зможете оцінити всі переваги наших рюкзаків. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант рюкзака або ранця для Вашої дитини, а також запропонують великий асортимент різних аксесуарів, без яких складно обійтися дитині в школі.
 
До зустрічі на ярмарку !!